Tesne pred uzávierkou súpisiek na UEFA stihol Spartak doriešiť prestup bosniackeho futbalistu Emira Haliloviča. Ide o jeho návrat, keďže v Trnave už pôsobil dve sezóny od roku 2015 do roku 2017. Naposledy hral v FK Sarajevo, s ktorým sa tešil zo zisku double. Jeho skúsenosti s bosniackou ligou môžu byť cenné, nakoľko práve odtiaľto je súper Spartaka v prvom predkole Európskej ligy. Trnava bude o postup bojovať už najbližší štvrtok s Radnikom Bijeljina.

Teším sa z návratu, prichádzam do známeho prostredia a chcem hrať lepšie ako pri mojom ostatnom pôsobení v Trnave. Opäť ideme do Bosny na prvé predkolo Európskej ligy a vždy sme postúpili, tak verím, že to tak bude aj teraz, povedal po podpise zmluvy hráč, ktorý už absolvoval s mužstvom sústredenie v Tomášove.

„Do tímu sme hľadali podobnú typológiu hráča ako je Emir a sme radi, že sme sa po dlhších rokovaniach dohodli. Emir by mal priniesť do tímu skúsenosť a veríme, že sa stane rozdielovým hráčom, povedal športový riaditeľ Andrej Kostolanský.