Mladí andeli sa turnaja zúčastnili pod vedením nového kormidelníka Jozefa Danka. Išlo nielen o jeho premiéru na lavičke, ale tiež pre hráčov ročníka 2007 v kategórií U11.

Turnaj sa uskutočnil v sobotu 12.8. v Petržalke. Spartakovci predvádzali počas celého dňa kvalitné, tímové výkony založené na výbornej individuálnej práci jednotlivcov. Celkovo obsadili druhé miesto. Víťazom sa stala Austria Viedeň. Viliam Labaj si odniesol cenu pre najlepšieho brankára turnaja.

"Bola to pre chlapcov výborná škola, nakoľko v niektorých zápasoch jasne dominovali. V jednom stretnutí, proti kvalitnému súperovi trpko, no o to poučnejšie, prehrali. Nakoniec však podali úžasný výkon proti Austrii Viedeň, ktorú zdolali jednoznačne 4:0. V tomto dueli sme súpera predčili svojou kvalitnou individuálnou prácou v útočnej fáze, ako aj dôrazom a nasadením celého tímu v defenzíve. Všetci hráči si nielen za posledný súboj, ale i celý turnaj zaslúžia pochvalu. Ukázali mnoho zo svojich futbalových kvalít a vzorne reprezentovali náš klub," uviedol spokojný tréner Jozef Danko.

Chalanom gratulujeme k výbornému umiestneniu!