V stretnutí nenastúpi zranený Jakub Rada.

Skúsený český stredopoliar si v súboji s Radnički Niš obnovil na konci prvého dejstva svalové zranenie. Ako povedal tréner Ščasný, našťastie nie v takom rozsahu ako na konci jesennej časti. Voľno dostali Erik Grendel i brankár Petr Bolek.

Pozitívne správy prichádzajú ohľadom zdravotného stavu Fabiana Miesenbocka, ktorý si vyliečil zranený členok a je pripravený naskočiť od úvodu zápasu. V bráne sa predstaví Dobrivoj Rusov, ktorý si v úvodnom dueli proti Arsenal Kyjev udržal čisté konto.

Na lavičke je pripravený 194 centimetrov vysoký hrotový útočník z Ruska Vadim Manzon. V predchádzajúcich rokoch si vyskúšal napríklad nemeckú súťaž v drese Karlsruher SC či izraelskú v Hapoel Beer Sheva. S tímom absolvoval štyri tréningové jednotky.

Zostava pre 1.polčas:
Rusov - Turňa, Abena, Košút, Čonka - Janečka, Dudl - Miesenbock, Pekár, Ashiru - Yilmaz
Náhradníci:
Urminský, Brigant, Dangubič, Mihálek, Mesík, Lovat, Tumma, Kulhánek, Horvát, Manzon a Lupták.

V kádri nepokračuje Ernist Batyrkanov, o ktorom tréner Ščasný avizoval, že ide o zaujímavého futbalista pre budúcnosť.

Červeno-čírni sa rozlúčia so sústredením v Turecku zápasom proti TSV Hartberg. Celok, ktorý je po jesennej časti na siedmej priečke rakúskej najvyššej ligy. Do Bundesligy postúpil vďaka minuloročnému druhému miestu. V predchádzajúcich súbojoch sa Spartak tešil z víťazstva a pripísal si tiež prehru.