Hetrikom sa blysol Dvorák.

V generálke na jarnú časť III. Tipos ligy Západ nastúpili v drese juniorov aj menej vyťažení futbalisti z hlavného mužstva - Macario Hing-Glover, Tomáš Brigant, brankár Dominik Takáč a po dlhom zranení kolena odohral plnú minutáž útočník Andrej Lovás.

O smerovaní juniorky, zmenách i kádri budeme informovať v najbližších hodinách, keď prinesieme rozhovor s novým trénerom Martinom Cintulom.

MFK Vrbové - Spartak juniori (0:3) 0:4
Góly: Dvorák 3, Hing-Glover
SPARTAK: Takáč - Gombala, Juhás, Seleznov - Hing-Glover, Pavlovčík, Tyrig, Ciprys (C), Dvorák - Brigant, Lovás
Striedali: Keenan, Klačman

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Od prvej minúty sme boli lepším mužstvom a držali loptu na svojich kopačkách. V úvode sme nastrelili žrď, z dorážky brvno. Následne sa presadil Hing-Glover. Vrbové si vypracovalo v prvom dejstve sľubnú šancu, ale výborne zakročil Takáč. Dvomi gólmi sa prezentoval Dvorák. Po zmene strán sme úplne ovládli hru a súpera takmer k ničomu nepustili. Dostávali sme sa do množstva šancí, vďaka čomu zavŕšil Dvorák hetrik a uzavrel konečný rezultát. S výsledkom a hrou som spokojný, aj keď tam boli niektoré veci, najmä v obrannej činnosti, ktoré musíme zlepšiť. Vyzdvihol by som výkony Briganta, Ciprysa i Dvoráka."

Červeno-čírni vstúpia do jarnej časti na pôde súpera. V nedeľu 10.3. cestujú do Šale. Výkop je naplánovaný o 14:30 hod.