Andeli potešili deti v detskom sanatóriu v Trnave

Andeli potešili deti v detskom sanatóriu v Trnave

Zdravie je prvoradé pre každého z nás. Žiaľ, niektorým dopriate nie je. Aj preto sa Andrej Kadlec spolu s Martinom Košťálom a PR manažérom Marekom Ondrejkom rozhodli potešiť detičky v Dennom detskom sanatóriu patriace pod Fakultnú nemocnicu v Trnave.

Návšteva spomínaného sanatória nebola zo strany Spartaka Trnava premiérová. Nie je to tak dávno, keď červeno-čírni spríjemnili deťom Mikuláša.

"Spolupráca trvá už dva roky, naše deti sa vždy tešia na návštevu chlapcov zo Spartaka. Je to pre nich potešenie. Sú zvyknuté iba na nás ženy, ktoré od nich chcú, aby stále pracovali, hlavne cvičili. Keď príde takáto návšteva, je to zážitok," usmievala sa hlavná sestra sanatória Melánia Zvonárová.

Dvojica mladých hráčov z trnavského Spartaka priniesla deťom časť z vyzbieraných plyšových hračiek z posledného jesenného ligového duelu proti AS Trenčín, ktoré fanúšikovia hádzali na hraciu plochu. Deti neskrývali radosť a dokonca výprave zo Spartaka zaspievali „Kukulienka, kde si bola“.

"Niečo podobné som ešte nezažil. Keď nám PR manažér napísal, veľmi rád som to prijal. Som rád, že sme ich mohli potešiť plyšákmi. Tešíme sa z toho aj my," dodal Andrej Kadlec.

Aj vďaka podpore fanúšikov poputuje druhá časť z celkového počtu 188 plyšákov Detskému domovu v Trnave na Botanickej ulici.

Fotogaléria


aktuálne na spartak.sk