Andelov čaká vo štvrtok Slovenský pohár. Cestujú do Bardejova

Andelov čaká vo štvrtok Slovenský pohár. Cestujú do Bardejova

Po dvoch súbojoch s mužstvami z TIPOS III. ligy Bratislava (Rača a Most pri Bratislave), si spartakovci zmerajú sily s druholigistom z Bardejova.

Vo štvrtom kole Slovnaft Cup-u si červeno-čírni musia poradiť bez niekoľkých opôr. Na východ republiky necestovali hráči, ktorí si od pondelka plnia reprezentačné povinnosti. Menovite Andrej Kadlec, Erik Jirka, Jiří Kulhánek a Vakho Čanturišvili. Pre chorobu či zranenie nenastúpia ani Anton Sloboda, Matúš Čonka či Štefan Pekár s Ivanom Hladíkom.

Súper Spartaka v doterajšom priebehu zvládol zápas proti MŠK Sobrance. Na ich pôde zvíťazil vysoko 5:0. Následne sa Bardejov predstavil v Šačurove, kde vyhral 3:1. Spartakovci zdolali rovnakým výsledkom Most pri Bratislave a predtým Raču 9:0.

V porovnaní domácich súťaži sú na tom lepšie zverenci Radoslava Látala, ktorí za jedenásť kôl nazbierali jedenásť bodov. Futbalisti Bardejova sú v druhej lige poslední. Odohrali dvanásť stretnutí, v ktorých získali osem bodov.

Súboj má vo štvrtok výkop o 15.00 hod. Ako uvádzajú domáci, vstupenka stojí 3 eurá. Ženy a deti do 15 rokov si zápas môžu vychutnať zadarmo.


aktuálne na spartak.sk