Skúsený stopér strávil v červeno-čírnom drese tri a pol roka. Po jeho odchode pracuje klub na príchode stopéra.

Po príchode z poľského Zaglebie Lubin sa postupom času stal oporou zadných radov andelov. V priebehu rokov naskočil do 88 stretnutí, v ktorých sa jedenásťkrát presadil gólovo. V malom Ríme prežil jedny z najkrajších chvíľ v kariére, keď mužstvo s kapitánskou páskou viedol k historickému majstrovskému titulu. Spartak sa z neho radoval po dlhých 45 rokoch. V rovnakom ročníku bol zvolený za najlepšieho futbalistu sezóny. Následne si užil postup do skupiny Európskej ligy.

"Škoda, že v tých ligových dueloch som nedosiahol na magickú stovku, bolo by to pekné číslo. Na druhej strane, 88 zápasov s 11 gólmi je fajn vizitka. Užil som si každý jeden za Spartak. Najmä minulá sezóna bola prelomová, navždy sa mi vryje do pamäti. Posledný polrok bol najkrajším futbalovým polrokom v mojej kariére. V prvom rade by som sa chcel poďakovať majiteľovi a dnes už bývalému generálnemu manažérovi Viktorovi Blažekovi. Obom vďačím za šancu, ktorú mi dali po ťažkom zranení v Poľsku. Viem, že to zo začiatku nebolo optimálne, ale krok po kroku som sa snažil predvádzať také výkony, aby boli všetci spokojní. Futbalový pán Boh bol spravodlivý, odmenil mňa i celý Spartak nádherným polrokom. Strašne som rád za to, čo sme prežili. Obrovské ďakujem patrí aj fanúšikom. Neraz nám vytvorili vonku domácu atmosféru. Verím, že sa na mňa nehnevajú, ale taký je futbalový život. Z dlhodobého a krátkodobého hľadiska prajem Spartaku úspechy. Netreba počúvať čo sa deje okolo a veriť všetkým rečiam. Treba byť pozitívny, veriť nášmu milovanému klubu. Ďakujem ľuďom, ktorí pracovali v klube, trénerom, spoluhráčom, aj bývalým. Vždy sme tvorili silnú partiu, ktorá bola vidieť na ihrisku. V kabíne mám kamarátov do konca života. Koniec koncov, stal som sa Trnavčanom, zabýval sa tam. Trnava je môj domov. Ďakujem všetkým, ktorí mi na mojej ceste v Spartaku boli nápomocní a fandili. Tým, čo mi nefandili, ďakujem ešte viac. Želám Spartaku len a len to najlepšie," zneli slová na rozlúčku Borisa Godála.

Patril k tým, ktorí na ihrisku nechali vždy maximum. V 31 rokoch prišla odmena ochutnať novú skúsenosť v podobe cyperskej ligy. Boris Godál bude na jar obliekať farby AEL Limassol. Celok vedený Bosniakom Dušanom Kerkezom je po pätnástich kolách tamojšej najvyššej súťaže druhý. Na vedúci APOEL (35) stráca bod. Zmluva znie na rok a pol s opciou na ďalší rok.

"Manažér mi predostrel ponuku a všetko sa upieklo celkom rýchlo. Klub prejavil o mňa záujem a hlavne tréner, čo je pre hráča vždy dôležité, keď si vás vyberie tréner. Prebrali sme si pre a proti, nakoniec som sa rozhodol podpísať zmluvu. Myslím si, že ide o posun v mojej kariére. Úroveň ligy je dobrá, cyperské mužstvá hrávajú v európskych súťažiach. Potreboval som zmenu. Na Slovensku som z pohľadu tímu i seba dosiahol vrchol. Chcem svoje výkony preniesť do ďalšieho pôsobiska a pomôcť mu na ceste za úspechom, ktorý ho čaká v budúcnosti," uzavrel Godál.

Borisovi ďakujeme za odvedené služby a v ďalšej kariére želáme veľa šťastia!