Deň otvorených dverí sa niesol vo fantastickej atmosfére

Deň otvorených dverí sa niesol vo fantastickej atmosfére

Reprezentačnú prestávku využil i Spartak, v rámci projektu Futbalmania, na deň otvorených dverí. Fanúšikovia a tiež široká verejnos si tak vychutnali bohatý program.

Návštevníci prichádzali na Štadión Antona Malatinského od deviatej hodiny ráno. S ďalšími sa postupne striedali každú hodinu až do štrnástej poobede. Ešte pred prvým tréningom prekvapili priaznivcov samotní hráči, ktorí sa prišli ochotne podpísa i zapózova pred objektívy. Nechýbal ani realizačný tím na čele s Nestorom El Maestrom.

"Pre mladých fanúšikov ide o výbornú príležitos ako sa stretnú s hráčmi. V zahraničí je to bežné, som za to, aby sme sa takýmto spôsobom stretávali s našimi priaznivcami. Môžeme im ukáza veci, ktoré ešte možno nikdy nevideli. Sme vďační za každého nášho fanúšika," uviedol tridsaštyriročný kormidelník pre TA3.


Nadšenci, ktorí zavítali do útrob najkrajšieho a najmodernejšieho štadióna na Slovensku, mali možnos vidie kaplnku, oddychovú miestnos, mixzónu, novinárske press centrum, ale najmä šatňu hráčov Spartaka. Najmenší si v strežbe na bránu či triafaní otvorov mohli zasúaži o zaujímavé knihy. Okrem toho testovali svoju silu v nohe.

"Je to vežmi dobrý nápad, trošku priblíži kuchyňu futbalových klubov pre futbalových fanúšikov, hlavne pre malých. Tí si to užili, dostali podpisy, mali pekný zážitok. V podstate každý deň sme tu sami, ide aj pre nás o príjemné spestrenie, že nás prídu pozrie a môžeme im spravi rados," nadviazal ďalej skúsený stopér Boris Godál.

V priebehu takmer šiestich hodín sa na štadióne vystriedalo zhruba 200 žudí. Všetci odchádzali pozitívne naladení a s úsmevom na tvári. Tí, ktorí nemohli prís, nemusia zúfa. Klub takúto akciu plánuje opä už čoskoro.

Fotogaléria


aktuálne na spartak.sk