Generálka s Baníkom v stredu o 18.00 na ŠAM. Vstupné je dobrovoľné

Generálka s Baníkom v stredu o 18.00 na ŠAM. Vstupné je dobrovoľné

V stredu 4.7. čaká spartakovcov záverečný piaty súboj letnej prípravy. Popoludní privítajú Ostravu. Výkop je naplánovaný o 18.00 hod.

V predchádzajúcich štyroch zaknihovali zverenci Radoslava Látala jednu výhru (Slovácko 4:2), rovnako jednu prehru (Sigma Olomouc 0:3) a dve remízy (Jíhlava 1:1, Brno 0:0). Počas mesačnej zaberačky absolvovali okrem stretnutí futbalisti Spartak i dve sústredenia. Obe v Jaslovských Bohuniciach.

Po návrate sa červeno-čírni pripravovali v domácich podmienkach. Pod taktovkou trénerov pilovali nielen taktiku, ale tiež fyzickú kondíciu. V generálke sa nepredstaví zranený Sloboda (problém s chrbtom) a maród Pekár. Druhý menovaný však začal s individuálnym tréningom. Jeho členok je na tom čoraz lepšie. V nominácii neuvidíme ani dlhodobo zraneného Lovása

V kádri andelov nefigurujú skúšajúci Manuel Seidl ani Pavlo Orikhovsky. Obaja odišli po ostatnom dueli proti Sigme Olomouc. Naopak, vedenie klubu dospelo k dohode s 24-ročným Fabianom Miesenböckom. Fanúšikovia tak budú mať možnosť vidieť novú akvizíciu po prvý raz v akcii. Na testoch je Senad Jarovic.

Dobrovoľné vstupné

Pre fanúšikov bude sprístupnená západná tribúna cez vchod B. Jej brány sa otvoria hodinu pred výkopom, teda o 17.00. Vstupné je DOBROVOĽNÉ. Peniaze budú použité na mládež Spartaka Trnava. V prípade, že sa tribúna zaplní (pojme takmer 3 000 ľudí, pozn. red.), otvoria sa sektory na severnej tribúne.

Priestory Biznis a VIP budú zatvorené, to znamená, že cez vstup H neprejde nikto, ani novinári. Tí budú mať svoje miesto na západnej tribúne. Na pozápasové rozhovory sa presunú okolo ihriska priamo do mixzóny. Akreditácie nie sú potrebné.

Zápas sa na žiadosť trénera Látala vysielať naživo NEBUDE.

aktuálne na spartak.sk