Ivan Hladík s novou zmluvou

Ivan Hladík s novou zmluvou

Po odchode trénera Nestora El Maestra, Martina Vantrubu, Yasina Pehlivana i Eldara Čiviča sa klub dohodol na novom kontrakte so stopérom Ivanom Hladíkom.

Robustný obranca sa klubu z malého Ríma upísal na ďalšie dva roky. V uplynulom roku si červeno-čírny dres obliekol v dvadsiatich troch súbojoch. Z gólu sa radoval raz. V jednom z najdôležitejších súbojov. Na Štadióne Antona Malatinského strelil presný zásah do siete Nitry. V hodine dvanástej - v nadstavenom čase.

"Som veľmi rád, že naďalej zostávam v Spartaku. Túto sezónu sa zišiel dobrý kolektív. Po 45 rokoch sa nám podarilo zapísať sa do histórie klubu. Dokázali sme vybojovať vytúžený majstrovský titul. To sú veci, ktoré si pamätáte celý život. Teším sa, že som súčasťou tohto tímu," uviedol krátko po podpise zmluvy Ivan Hladík.

Dvadsaťpäťročný rodák zo Starej Turej v budúcom ročníku načne päťdesiatku stretnutí za Spartak Trnava. Zaujímavosťou je, že v majstrovskej sezóne sa v úspešnosti osobných súbojov umiestnil na prvej priečke (74,9 %). Na druhom mieste je Božikov zo Slovana (73,3 %) a trojicu najlepších uzatvára ružomberský Ján Maslo (71,7 %). Piaty skončil najlepší futbalista sezóny Boris Godál (71,4 %)

aktuálne na spartak.sk