Slávny futbalista Jaroslav Kravárik oslávil sedemdesiate narodeniny. Významné životné jubileum dosiahol v pondelok 5. decembra. Tento skvelý ofenzívny záložník patril k najväčším talentom piešťanského futbalu a svoju radosť rozdával i trnavským tribúnam.
Do vrcholového futbalu ho vytiahol z kúpeľného mesta Prešov. Najviac však zažiaril v drese trnavského Spartaka. Andeli ho zlanárili do svojich služieb v zimnej prestávke sezóny 1963/1964. V roku 1968 získal s červeno-čiernymi historicky prvý majstrovský titul.
Po triumfálnom roku odišiel v januári 1969 do pražskej Slavie. Tímu pomohol k záchrane v súťaži, so šiestimi gólmi sa stal najlepším klubovým strelcom. Po krátkej dobe však odišiel do Hlohovca, kde ukončil kariéru. Neskôr ešte trénoval v Piešťanoch, Myjave, Senici, ŠKP Bratislava, Partizánskom, Novom Meste nad Váhom a Vrbovom. „S odstupom rokov môžem povedať, že mojím najväčším omylom bol prestup zo Spartaka do pražskej Slavie. V Edene som sa cítil ako cudzinec. Atmosféra v klube i v mužstve nebola taká srdečná a veselá ako v Trnave. Tam boli vzťahy na inej úrovni,“ napísal v knihe Zlatý vek trnavského futbalu muž. „Dnes už viem, že pod ochrannými krídlami výboru a výborných fanúšikov by som určite bol pri všetkých majstrovských tituloch...“
Mimochodom, jeho deti majú tiež blízko športu. Dcéra Zuzana je magistrou fyzioterapie, Jaroslav je futbalový rozhodca a Andrej je dlhoročný volejbalový reprezentant ČSSR, Slovenska a momentálne Grécka.