V poradí piaty duel novej sezóny čaká juniorku Spartaka, resp. tretí domáci. V sobotu privítajú od 17.00 hod na Lokomotíve hráčov Nemšovej.

Zverenci Vladimíra Ekhardta by radi nadviazali na ostatný duel v Prievidzi, kde napriek tomu, že dohrávali o jedného hráča menej, dokázali zvrátiť nepriaznivý vývoj a v závere stretnutia vďaka gólu Tomoviča získať tri body.

"Každé víťazstvo pridá na sebavedomí. Nám o to viac, pretože v Prievidzi sa z hlavného mužstva predstavil iba Filip Tomovič, zvyšok boli chlapci z juniorky. Ťažké stretnutie zvládli, čo im určite pomohlo. Verím, že doma pristúpime k zápasu podobne," povedal tréner Ekhardt.

Nemšová je v tabuľke posledná. V aktuálnom ročníku nezískala ani bod, strelila jeden gól a až jedenásť inkasovala. Spartakovci okupujú stred, nachádzajú sa na siedmej priečke.

"Vieme, že Nemšová je už iba názov, hrajú za ňu Horovce, teda nováčik tretej ligy. Ak ma informácie neklamú, v kádri majú viacero cudzincov. Pripravili sme sa zodpovedne ako na každý iný súboj. Očakávam víťazstvo," uviedol tréner Vladimír Ekhardt.

V tíme andelov prevláda po úvode sezóny viac-menej spokojnosť. Zo štyroch zápasov dva vyhrali a rovnaký počet prehrali.

"Mali sme i ťažké vyžrebovanie. Hralo sa proti Dunajskej Strede a Borčiciam, čo neboli ľahkí súperi. Napriek tomu si myslím, že sme mohli o bodík získať viac, vzhľadom k priebehu spomínaných duelov. Získali sme polovicu, takže je to v poriadku," dodal skúsený kormidelník Ekhardt.

To, ako sa bude dariť juniorke proti Nemšovej sa dozvieme v sobotu 26.8. od 17.00 hod na Lokomotíve.