Po hlavnom tíme Spartaka Trnava sa ladiť formu na rovnaké miesto vybrala aj juniorka. Zverenci Mariána Šarmíra strávia v Belej pri Terchovej päť dní (3.7. – 8.7.).


Do Belej cestuje osemnásť hráčov. Medzi nimi aj nový stopér z Macedónska Kadric Hrustan. Druhou novou tvárou v kádri je Július Gombala, ktorý naposledy pôsobil v Senci.

S mužstvom sa okrem už skôr spomínanej štvorice hráčov (Častulín, Steinhubel, D. Ujlaky, Repa) rozlúčili ďalší – Sinan Medgyes, Filip Fačol, Polák a Čmilanský. Naopak, tréner Šarmír dotiahol v priebehu uplynulého týždňa zmluvy s Tóthom, Traorem a Erikom Ujlakym.

Okrem spomínaných hráčov budú s juniormi trénovať aj dorastenci Čapkovič, Pavlovčík a Ján Lošonský.

V rámci herného sústredenia odohrajú Šarmírovci jeden prípravný zápas. V stredu 6.7. nastúpia v Závažnej Porube proti Liptovskému Mikulášu.

Juniorka bude ubytovaná v hoteli Bránica. K dispozícii majú všetko, čo potrebujú – dve ihriská pre tréning či komplexné vybavenie pre regeneráciu. Všade okolo ich čaká nádherná príroda.

Hráči, ktorí odcestovali na sústredenie:
Martin Tóth, Denis Nemček, Karim Guemache, Filip Tomovič, Erik Ujlaky, Róbert Richnák, Dušan Dzíbela, Oliver Janso, Boris Bališ, Daniel Dubec, Zarja Gojkovič, Boris Juhás, Ján Lošonský, Sebastian Čapkovič, Matuš Pavlovčík, Kadric Hrustan, Emmanuel Traore a Július Gombala.

Program prípravy:
21.6. – začiatok letnej prípravy
3.7. – 8.7. – sústredenie v Belej pri Terchovej, hotel Bránica
6.7. – prípravný zápas proti Liptovskému Mikulášu (v Závažnej Porube)
9.7. – prípravný zápas proti Veľkému Mederu (doma)
13.7. – prípravný zápas proti Dunajskej Strede B (doma)
16.7. – prípravný zápas proti Znojmu (vonku)
19.7. – prípravný zápas proti Tříncu (vonku)
23.7. – prípravný zápas proti Olomoucu B
30.7. – štart DOXXbet ligy
*O miestach a časoch budeme včas informovať