Ani v treťom prípravnom zápase nespoznali zverenci Mariána Šarmíra príchuť prehry.

Juniorka Spartaka Trnava privítala v sobotu na umelej tráve trnavskej Lokomotívy po jeseni štvrtý najlepší tím tretej Tipos ligy Hornú Nitru. Po góloch Gojkoviča a Bališa vyhrali juniori 2:1.

Spartak jun. – FC Baník Horná Nitra 2:1 (2:0)

Góly: Gojkovič, B. Bališ - Bublák

SPARTAK: Vantruba - Halmeš, Juhás, Janso, Hrebik, Deket, Gojkovič, Falčo, Yao, Megyes, B. Bališ Striedali: Roško, Lošonský, Pavlovčik, Bakuš, Královič, Jirka

HOR. NITRA: Lacko - Búry, Tiep, Pekár, Oškrobaný, Belanec, Bublák, Zelenický, Matuškovič, Drozd, Kopál

Striedali: Kováčik, Hubočan

Marián Šarmír: „Teší ma, že sa stretli dve mužstvá, ktoré chceli hrať futbal. Vzhľadom na to, že ešte nemáme nacvičené pressingové situácie, súpera sme v prvom polčase veľmi zle napádali. Zbytočne sme sa veľa nabehali, ale chcenie, bojovnosť a ochota tam nechýbala. Žiaľ, kazili sme veľmi veľa ľahkých lôpt, čo malo za následok opäť väčší počet nabehaných metrov, aby sme ju získali späť. Boli tam aj pozitívne veci, napríklad vytvorenie viacerých čistých príležitostí, svoju úroveň mala medzihra, či dostupovanie a tiež obranná a útočná kombinačná hra. S celkovým herným prejavom som čiastočne spokojný, ale od mojej spokojnosti to máš ešte ďaleko,“ zhodnotil tretí prípravný zápas tréner Šarmír.

Juniorka sa najbližšie predstaví opäť doma, keď v utorok od 12.00 h privíta na umelej tráve trnavskej Lokomotívy ViOn Zlaté Moravce.