Rovnako ako A tím Spartaka, aj juniorov čaká séria štyroch domácich zápasov. V nedeľu ju odštartujú "doma" v Červeníku proti Nitre. Duel má výkop o 10.30 hod.

Tabuľkovo pôjde o súboj piateho tímu proti tretiemu. Nitra má na konte devätnásť bodov, s bilanciou šiestich výhier, jednej remízy a troch prehier. V posledných piatich zápasoch zverenci Roberta Barboríka trikrát bodovali naplno, v Martine si body rozdelili a naposledy s Novým Mestom nad Váhom ťahali za kratší koniec.

"Bude to náročný zápas, s niektorými hráčmi od nich sa poznám, s Chovancom či bývalým spoluhráčom z Dunajskej Stredy Valentom. V tabuľke sú síce pred nami, no my sme rozbehnutí. Porazili sme dovtedy neporazenú Skalicu, myslím si, že máme na to, aby sme zvládli aj tento súboj," uviedol Erik Ujlaky.

Spartakovci pôjdu do duelu naladení víťazstvom na pôde Pohronia. V doterajších desiatich zápasoch získali tri body v piatich, v troch sa zrodila remíza a len dvakrát prehrali. Aktuálne ťahajú osemzápasovú šnúru bez prehry.

"Čakajú nás zápasy proti súperom, ktorí sú v tabuľke okolo nás. Nečaká nás nič jednoduché. Nitra má svoje slabiny, ktoré sa budeme snažiť využiť," pokračuje Ujlaky.

V prípade víťazstva sa andeli môžu posunúť opäť vyššie, keďže na Nitru strácajú iba bod. Či sa zverencom Mariána Šarmíra podarí natiahnuť šnúru bez prehry na deväť zápasov, sa dozvieme v nedeľu od 10.30 hod v Červeníku. Príďte povzbudiť Spartak!