Ani v treťom zápase po sebe nedokázali juniori Spartaka Trnava zaknihovať tri body. V 22. kole vycestovali do Serede, kde prehrali 0:1.

ŠFK Sereď - FC Spartak juniori 1:0 (1:0)

Góly: 10. Djiby Ba
Žlté karty:
27. Čertík, 60. Laura, 74. Abrahám, 90. Šálka - 9. Častulín, 12. Košťál, 45. Deket, 55. Yao, 76. Strapák, 90. Dubec
Červená karta:
76. Deket (po 2 ŽK)
Sereď:
Šálka - Kotora, Mečiar, Bartoš (C) (66. Lovás), Sukisa, Laura, Pellet, Čertík (64. Chynoradský), Abrahám (85. Vindiš), Štajer, Djiby Ba
SPARTAK:
Strapák - Hrebík, Častulín, Juhás (87. Medgyes), Janso - Deket, Oravec, Košťál (60. Gojkovič) - Yao, Dubec, Bališ (64. Pepe Guilavogui)

Jediný gól zápasu padol v desiatej minúte, keď sa po rohovom kope dokázal presadiť odchovanec Spartaka Djiby Ba. Juniori nepremenili viacero príležitostí, najväčšie mali Deket s Bališom.

V drese juniorky debutoval Pepe Guilavogui, ktorý uspel na skúške z Atletica Madrid B. Svoj prvý zápas na jar odohral Boris Juhás. Zverenci Mariána Šarmíra dohrali s deviatimi hráčmi, keď po vylúčení Deketa odišiel pred koncom z ihriska pre zranenie Oliver Janso.

Marián Šarmír (tréner FC Spartak juniori): "Je to nezaslúžená prehra. Celý zápas sme hrali veľmi dobre organizovanie a podnikali sme rýchle protiútoky. Žiaľ, jedna chyba pri nepokrytí súperovho hráča po štandardnej situácii rozhodla o zápase. Chlapcov musím pochváliť za predvedený výkon. Bohužiaľ, na gól sa musíme nadrieť, vždy inkasujeme po individuálnej chybe. V závere sme s deviatimi hráčmi dokázali súpera pritlačiť, bál sa o výsledok, no nemáme vyloženého strelca. Novic Pepe je výborný v súbojoch jeden na jedného a nebojí sa ísť ani do dvoch protihráčov. Musí však dohnať zameškané v tréningovom procese."