Kto bude Andelom roka 2017? Hlasujte a rozhodnite o najlepšom hráčovi Spartaka

Kto bude Andelom roka 2017? Hlasujte a rozhodnite o najlepšom hráčovi Spartaka

FC Spartak Trnava po roku vyhlasuje anketu Andel roka 2017, ktorej súčasťou je hlasovanie o najlepšieho futbalistu. O držiteľovi titulu rozhodnú hlasy fanúšikov.

Ide o štvrtý ročník ankety, v premiérovom roku 2014 triumfoval Ján Vlasko, pred Erikom Sabom a Dobrivojom Rusovom. V roku 2015 dominoval Martin Mikovič, druhý bol Matúš Čonka a tretí Miloš Nikolič. Vlani už pod názvom Andel roka 2016 zvíťazil Adam Jakubech, pred Lukášom Greššákom a Ivanom Schranzom.

Hlasovať sa dá od 14. novembra do 14. decembra, technickou podmienkou je vlastné konto na gmail.com. Každý hlasujúci môže vybrať len jedného futbalistu a má iba jeden hlas. Hlasovať môžete cez link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfiUbdB85...

Zo všetkých hlasujúcich bude vyžrebovaná jedna mailová adresa, ktorá získa dres víťaza s jeho podpisom.

Do nominácie sa dostalo 19 hráčov, paradoxne rovnako ich bolo aj vlani. Podmienky nominácie sa nemenili, zostávajú už štvrtý rok rovnaké. Nominovaní mohli byť iba hráči, ktorí v čase od 1.1.2017 do 14.11.2017 odohrali za Spartak aspoň 5 fortunaligových zápasov a v čase nominácie (14.11.2017) sú v A - tíme. Výsledky ankety vyhlásia organizátori tradične začiatkom budúceho roka.

Nominovaní za rok 2017:
Martin Vantruba, Matúš Čonka, Ivan Hladík, Boris Godál, Andrej Kadlec, Matej Oravec, Oliver Janso, Martin Tóth, Slavko Lukić, Erik Jirka, Lukáš Greššák, Yasin Pehlivan, Lukáš Mihálik, Vakho Čanturišvili, Tomáš Brigant, Anton Sloboda, Ján Vlasko, Kubilay Yilmaz, Marvin Egho.

V rámci ankety Andel roka 2017 sa okrem mena najlepšieho futbalistu Spartaka dozvieme aj víťazov ďalších vedľajších cien, ako to bolo premiérovo aj pred rokom. Tu budú o nomináciách a hlasovaní najlepších rozhodovať kluboví tréneri. Postupne budeme o týchto anketách informovať.

Súčasťou bude aj uvádzanie ďalších legiend do klubovej Siene slávy. Vlani sa ako prvému tejto pocty dostalo Tóni báčimu Malatinskému.

aktuálne na spartak.sk