Lístky na Anderlecht v predaji, balíček už len 2 dni

Lístky na Anderlecht v predaji, balíček už len 2 dni

Lístky na prvý duel Spartaka v Európskej lige sú už v predaji. Klub ponúka aj výhodný balíček lístkov na Anderlecht a Žilinu, možnosť si ich zakúpiť a získať najlepšie miesto je už len do nedele polnoci.

Už 20. septembra štartuje prvými zápasmi skupinová časť Európskej ligy UEFA. Spartak zverejnil ceny lístkov. Základné vstupné na každý zápas je 20 eur. Predávať sa začnú od štvrtka 6. septembra.

Súperi andelov v skupine D Európskej ligy UEFA sú známi od piatku minulého týždňa. Poznáme už aj program jesennej časti. Spartak Trnava sa v nej na domácom štadióne postupne stretne s Anderlechtom Brusel, Dinamom Zahreb a Fenerbahce Istanbul.

Klub už zverejnil ceny lístkov, budú sa predávať na každý zápas samostatne. Klub však garantuje rovnakú cenu na všetky tri zápasy Európskej ligy. Pôvodne sa plánovalo spustenie predaja všetkých troch zápasov naraz, ale napokon z dôvodu toho, že klub má záujem predávať aj balíkové lístky (kombinácia EL + FL), tak sa budú vždy až pred každým zápasom Európskej ligy. Najbližšie bude teda možnosť kúpi samostatného lístka na Anderlecht, ale i balíkového na Anderlecht + Žilinu.

Lístky sú rozdelené na päť kategórii: I. a II. kategória, Biznis, VIP a Skyboxy. Predávať sa začnú od štvrtka 6. septembra. Napriek výrazne zvýšeným nákladom pri organizácii skupinových zápasov Európskej ligy UEFA klub ponechal vstupné na úrovni maximálnych cien z predchádzajúcich predkôl európskych súťaží, pre fanúšikov v sektoroch 2 až 4 je cena dokonca iba 10 eur.

SAMOSTATNÝ LÍSTOK:

FC Spartak Trnava - RSC Anderlecht Brusel (štvrtok 20. septembra o 21.00:)

Základné vstupné:

I. kategória:

sektory: 1, 2, 5 - 14, 18 - 23, 25 - 45: 20 eur

sektory: 15 - 17, 46 - 48: 20 eur (V predaji výlučne prostredníctvom klubu súpera. Na tieto lístky sa nevzťahuje ŽIADNA ZĽAVA!)

Poznámka:

- ZŤP, seniori 65 a viac rokov, deti do 12 rokov: 50 % zľava

II. kategória:

sektory 3 - 4: 10 eur (Lístky do kotla v predaji VÝLUČNE prostredníctvom koordinátora styku s fanúšikmi Branislav Fišeru, resp. vo fanshope od pondelka 10.9. Na tieto lístky sa nevzťahuje ŽIADNA ZĽAVA! Pôvodne sa uvažovalo aj o sektore 2, čo bolo už cca 1500 lístkov a po dohode s koordinátorom styku s fanúšikmi Branislavom Fišerom tento sektor nie je potrebný, nakoľko pre "kotel" postačuje 1000 lístkov v sektoroch 3 a 4.)

Biznis:

B2, B5, B7 (všetko s cateringom): 40 eur

B3, B3 plus, B6, B6 plus (všetko s cateringom): 50 eur

VIP (s cateringom): 70 eur

Skybox pre 8 osôb:

2000 eur (za každý ďalšiu stoličku +200 eur, skybox: max. 12 osôb)

Poznámka:

- Do biznisu, VIP a skyboxov sa nevzťahujú ŽIADNE ZĽAVY!

Predaj lístkov:

od 6.9.: online predaj: https://cityarena.maxiticket.sk/

od 10.9.: fanshop (pre držiteľov permanentiek tu NIE JE možné kúpiť lístky!)

Fanshop otvorený: PO - SO: 9.30 - 17.00

Poznámka:

- Pred držiteľov permanentiek sú garantované ich miesta nasledovne: od 6.9. do 15.9.

BALÍKOVÝ LÍSTOK ANDERLECHT + ŽILINA

sektory: 1, 5 - 14, 18 - 23, 25 - 45: 25 eur

Poznámka:

- ZŤP, seniori 65 a viac rokov, deti do 12 rokov: 50 % zľava

Predaj balíkových lístkov:

od 6.9. do 9.9.: online predaj: https://cityarena.maxiticket.sk/


V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa predaja lístkov, prosíme, kontaktujte podporu predaja: support@maxiticket.sk.

POZOR!!!

1. Klub oznamuje, že nie všetky sektory sú dostupné na voľný predaj, nakoľko sú na základe kvót určené pre potreby UEFA, ďalej hosťujúceho klubu a samozrejme pre potreby Spartaka.

2. Klub upozorňuje, že na internete sa začali šíriť ponuky lístkov na rôznych portáloch, ktoré nie sú predajcami lístkov na zápasy Spartaka v EL. Ide o falošný predaj, ak chcete mať istotu originál lístku, tie sú k dispozícii iba u oficiálnych predajcov cityarena.maxiticket.sk alebo vo fanshope!


Termíny zápasov EL:

štvrtok 20. septembra o 21.00: FC Spartak Trnava - RSC Anderlecht Brusel

štvrtok 25. októbra o 18.55: FC Spartak Trnava - GNK Dinamo Záhreb

štvrtok 13. decembra o 21.00: FC Spartak Trnava - Fenerbahce SK Istanbulaktuálne na spartak.sk