Prvý duel mali andeli odohrať v Senci proti Znojmu. Pre nepriaznivé poveternostné podmienky sa súboj musel zrušiť. Zápasovú záťaž v zimnej príprave tak odštartujú s Liptovským Mikulášom.

Duel ich čaká v sobotu 12.1. od 14.00 hod na umelej tráve v Považskej Bystrici. Tréner Michal Ščasný má z aktuálne 32-členného kádra k dispozícii dvadsaťpäť futbalistov. V akcii sa neobjaví brankár Rusov, ktorý mal problém s palcom na nohe. Zranenia si doliečujú stále Tomáš Brigant, Anton Sloboda, Ivan Hladík, Jakub Rada i Andrej Lovás s Erikom Grendelom. Menovaní majú individuálny tréningový plán.

Do brány sa v prvom polčase postaví Takáč, na lavičke je pripravený Urminský. V poli nastúpia v obrane Turňa, Tumma, Kulhánek, Čonka. O stred poľa sa budú starať Horvát, Skhirtladze a Tavares. V ofenzíve sa predstavia Mihálek, Dangubič s Yilmazom.

Nominovaní dostanú porciu po 45 minút. Červeno-čírni si zmerajú sily s tímom trénera Štefana Zaťka, ktorý doviedol na jeseň svojich zverencov v druhej lige k striebornej priečke. Na vedúce Pohronie majú manko troch bodov.