V poslednom týždni pred ostrým štartom sa Spartak Trnava posilnil na útočníckom poste. Z Dunajskej Stredy prišiel k červeno-čiernym talentovaný devätnásťročný Marko Kelemen.

„Som šťastný, že som mohol podpísať zmluvu v takom veľkom klube ako je Spartak Trnava. Partia je tu fajn a dúfam, že budeme mať len tie najvyššie ciele a presadíme sa aj v Európskej lige. Mojím osobným cieľom je hrávať čo najviac a dokázať trénerovi, že si vybral správne. Som útočník a verím, že keď budem hrávať, prídu aj góly,povedal Marko, ktorý už zarezáva s mužstvom na sústredení v Tomášove.

Marko Kelemen je odchovancom Rožňavy a reprezentoval Slovensko v mládežníckych kategóriách. V uplynulej sezóne bol druhým najlepším strelcom dorasteneckej ligy. So Spartakom sa dohodol na tri roky.

„Ide o mladého hráča, ktorý presvedčil o svojich streleckých schopnostiach. Mohol si vyberať kluby a sme radi, že sme ho získali my. Je to perspektívny hráč, ktorý dostane šancu a veríme, že sa presadí,“ pochválil novú posilu športový riaditeľ Andrej Kostolanský.