Odvetný zápas Ligy majstrov Spartak - CZ Belehrad je vypredaný!

Odvetný zápas Ligy majstrov Spartak - CZ Belehrad je vypredaný!

Odveta 3. predkola Ligy majstrov UEFA medzi Spartakom Trnava a FK CZ Belehrad je beznádejne vypredaná.

Zápas je na programe v utorok 14. augusta o 20.30 (naživo ho odvysiela RTVS), ale od stredy obeda je už vypredaný!

Ešte hodinu pred úvodným duelom v Belehrade bolo predaných 6000 lístkov. Tie boli k dispozícii už od minulého týždňa, predajná horúčka a ošiaľ sa však spustili až po spomínanom zápase. Do stredy obeda bol štadión vypredaný!

"Od 2. augusta si mohli fanúšikovia kúpiť lístky 24 hodín denne. Času bolo teda pre každého dostatok. Všetko sa ale poriadne rozbehlo až po našej remíze v Belehrade. Žiaľ, štadión nevieme kapacitne nafúknuť. Nemáme k dispozícii už ani jeden lístok. Akékoľvek ďalšie požiadavky na klub sú zbytočné, skutočne nevieme vyhovieť už ani jednej. Veríme tomu, že každý jeden náš fanúšik, ktorý chodí pravidelne na Spartak, má lístok doma," povedal PR a event manažér klubu Marek Ondrejka.

Obsadenosť sektorov bude rovnaká ako pri zápase s Legiou Varšava. Klub z Belehradu dostal 1500 lístkov do hosťujúceho sektoru, Spartak je pripravený na požiadanie počet ešte navýšiť na maximum. Srbskí fanúšikovia žijúci na Slovensku a v okolí Trnavy majú možnosť sa dostať na futbal iba ak požiadajú klub Crvenej Zvezdy o lístky. Do iných sektorov im vstup umožnený nebude. V prípade, ak sa im nejakým spôsobom podarilo zabezpečiť lístok na iné miesto na štadióne, upozorňujeme, že pri kontrolách (preukaz totožnosti) budú premiestnení do sektoru hostí.


aktuálne na spartak.sk