Organizačné pokyny k zápasu Spartak - DAC. Treba prísť v časovom predstihu!

Organizačné pokyny k zápasu Spartak - DAC. Treba prísť v časovom predstihu!

Duel 8. kola Fortuna ligy skupiny o titul Spartak - Dunajská Streda sa hrá v sobotu o 17.00 na Štadióne A. Malatinského - City Arena v Trnave.

FC Spartak Trnava a City Arena prinášajú fanúšikom niekoľko dôležitých informácií.

DOPREDAJ LÍSTKOV

Ako už bolo medializované, štadión bude vypredaný. Doteraz sa predalo 16 000 lístkov, vrátane sektora Dunajskej Stredy. V Trnave sa očakáva necelá tisícka fanúšikov zo Žitného Ostrova. To znamená, že obsadia len spodnú časť hosťovského sektora. Pochopiteľne, poschodie ich sektora zostane prázdne (cca 800 miest). Z celkovej kapacity 18 200 miest bude z bezpečnostných dôvodov prázdny sektor 18 na západnej tribúne, čo je necelých 200 sedadiel. V hľadisku sa tak očakáva okolo 17 200, ak sa minie ešte 1 200 lístkov, ktoré pôjdu do predaja výlučne v pokladniach štadióna o 14.00. Prečo sa tak organizátori rozhodli, sme už písali. Otvorené budú pokladne na Športovej ulici, ale aj Kollárovej.

TREBA DODRŽIAVAŤ VSTUPY DO SEKTOROV - PRÍĎTE VČAS

Aby nedošlo k zbytočnej nervozite na vstupoch, odporúčame dodržiavať vstupy do sektorov tak, ako sú uvedené na zadnej strane lístka:

vchod A (severná tribúna), Športová ulica - sektory 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35

vchod B (západná tribúna), Športová ulica - sektory: 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28

vchod F (východná tribúna), Kollárova ulica - sektory: 36, 37, 38, 39, 40

vchod E (južná tribúna), Kollárova ulica - sektory: 9, 10, 11, 12, 13, 14, 41, 42, 43, 44, 45

vchod H (VIP a BIZNIS - východná tribúna), Dolné bašty - sektory: B2, B3, B5, B6, B7, VIP

vchod G (SKY BOXY - východná tribúna) - SKY BOXY

SEKTOR HOSTÍ: vchody C a D (južná tribúna), Kollárova ulica - sektory: 15, 16, 17 (záchytné parkoviská na Kollárovej ulici)

Ak sa toto nebude dodržiavať, zbytočne sa pred vchodmi vytvorí tlačenica a, navyše, turniket na lístok do iného sektora a cez iný vchod neumožní vstup do štadióna. Organizátori žiadajú divákov, aby prišli v dostatočnom časovom predstihu. Brány sa otvoria už o 15.00, teda dve hodiny pred výkopom. Nakoľko turnikety sú limitované a majú istú priepustnosť, treba skutočne prísť včas. Samozrejmosťou budú bezpečnostné prehliadky, ktoré takisto vstup na štadión predĺžia. Tí, ktorí prídu počas zápasu, bude vstup umožnený, v podstate až do konca duelu.

PODPORA NAŠIM UŽ POČAS ROZCVIČKY

Dôležitý odkaz k fanúšikom prichádza aj z kabíny andelov. Tí chcú poprosiť o podporu z tribún už počas rozcvičky. Tá sa začne okolo 16.20, takže by bolo skvelé tím privítať už pri nástupe na ňu. Aj preto odporúčame vstup na štadión aspoň hodinu pred zápasom.

ČIPSY NEBUDÚ

V týždni sme avizovali možný bonus v podobe 8 000 čipsov pre prvých návštevníkov. Žiaľ, klub dnes dostal informáciu, že prepravná spoločnosť nestihne dodať od dodávateľa zásielku deväť paliet čipsov. Klub sa aj touto cestou ospravedlňuje, skutočne sa chyba nestala na strane Spartaka.

V PRESTÁVKE ŽREBOVANIE PERMANENTKÁROV

Tak ako si už držitelia permanentiek a balíčkových lístkov zvykli, aj tentoraz budú v prestávke vyžrebované tri hodnotné ceny, ktoré venovala trnavská spoločnosť Elektromax. Výhercovia budú uvedení na svetelnej tabuli.

INÉ AKTIVITY

Ako už klub avizoval, ďalšie aktivity spojené so zápasom nechystá. V prípade úspešného výsledku to bude o emóciách, spontánnosti a improvizácii. Dôležité je počúvať hlásateľa, ktorý bude všetky dôležité momenty avizovať.

A na záver: TRNAVA, DO TEHO!!!


aktuálne na spartak.sk