PRESS: Akreditácie na zápas EL UEFA medzi Spartakom a Anderlechtom

PRESS: Akreditácie na zápas EL UEFA medzi Spartakom a Anderlechtom

Prvý duel Európskej ligy UEFA medzi Spartakom Trnava a RSC Anderlecht Brusel je na programe 20. septembra. Trnavský klub vydal informáciu k žiadostiam o novinárske akreditácie.

PRESS AKREDITÁCIE:

O akreditácie na zápas Európskej ligy UEFA FC Spartak Trnava - RSC Anderlecht Brusel , ktorý bude v Trnave na Štadióne A. Malatinského - City Arena vo štvrtok 20. septembra o 21.00, treba žiadať od utorka 11.9. do piatku 14.9. do 24.00 h (akreditácie poslané mimo tento termín NIE SÚ akceptované) tu:

http://spartak.sk/akreditace_registrace.asp

Klub zároveň upozorňuje, že po tomto termíne NEBUDE akceptovaná žiadna akreditácia. V žiadosti o akreditácie je nutné uviesť redakciu, meno a priezvisko a typ akreditácie (print, foto, TV redaktor, TV kameraman, video). Ku každej jednej žiadosti je nutné priložiť do prílohy preukaz SSN, KŠR alebo potvrdenie redakcie. Neúplná žiadosť nebude akreditačným systémom UEFA akceptovaná!

Akreditácie budú vydané v stredu 19. septembra pred tlačovou konferenciou Spartaka, na recepcii štadióna (vstup G), ktorá bude na Štadióne A. Malatinského - City Arena.

Tým médiám, ktoré nebudú na tlačovej konferencii deň pred zápasom, budú vydané v deň duelu na Štadióne A. Malatinského - City Arena pri vstupe H od 19.00 do 20.30.aktuálne na spartak.sk