Posledný duel UEFA Európskej ligy medzi Spartakom Trnava a Fenerbahce Istanbul je na programe 13. decembra. Trnavský klub vydal informáciu k žiadostiam o novinárske akreditácie.

PRESS AKREDITÁCIE:

O akreditácie na zápas UEFA Európskej ligy FC Spartak Trnava - Fenerbahce Istanbul, ktorý bude v Trnave na Štadióne A. Malatinského - City Arena vo štvrtok 13. decembra o 21.00, treba žiadať od utorka 4.12. do piatku 7.12. do 24.00 h (akreditácie poslané mimo tento termín NIE SÚ akceptované) tu:

http://spartak.sk/akreditace_registrace.asp

Klub zároveň upozorňuje, že po tomto termíne NEBUDE akceptovaná žiadna akreditácia. V žiadosti o akreditácie je nutné uviesť redakciu, meno a priezvisko a typ akreditácie (print, foto, TV redaktor, TV kameraman, video). Ku každej jednej žiadosti je nutné priložiť do prílohy preukaz SSN, KŠR alebo potvrdenie redakcie (ak ide o novinára, ktorý nežiadal o akreditáciu na zápas EL). Neúplná žiadosť nebude akreditačným systémom UEFA akceptovaná! Turecké médiá musia o akreditácie žiadať výlučne prostredníctvom klubu Fenerbahce Istanbul.

Akreditácie budú vydané v stredu 12. decembra pred tlačovou konferenciou Spartaka, na recepcii štadióna (vstup G), ktorá bude na Štadióne A. Malatinského - City Arena.

Tým médiám, ktoré nebudú na tlačovej konferencii deň pred zápasom, budú vydané v deň duelu na Štadióne A. Malatinského - City Arena pri vstupe H od 19.00 do 20.30.