PRESS akreditácie na úvodný zápas 1. predkola LM Spartak - Zrinjski

PRESS akreditácie na úvodný zápas 1. predkola LM Spartak - Zrinjski

Úvodný duel 1. predkola Ligy majstrov UEFA medzi FC Spartak Trnava a HŠK Zrinjski Mostar je na programe v stredu 11. júla o 18.00 na ŠAM CA Trnava.

FC Spartak Trnava prináša pre médiá dôležité informácie týkajúce sa akreditácií. Tie môžu novinári žiadať od 29. júna do 6. júla 24.00 h. Po tomto termíne nebude klub žiadnu akreditáciu akceptovať!

O akreditáciu je možné požiadať iba prostredníctvom nasledovného formulára:

http://spartak.sk/akreditace_registrace.asp (do poznámky je nutné uviesť: "Spartak - Zrinjski", prípadne ďalšie požiadavky)

Vzhľadom k tomu, že zápas bude v špeciálnom režime, bez divákov, platia aj špeciálne opatrenia. Preto je nutné v žiadosti uviesť okrem redakcie aj meno novinára, ktorý sa za redakciu daného zápasu zúčastní.

Ak nastane zmena a redakcia ju klubu nahlási, bude meno operatívne zmenené, bez tohto kroku nebude redakcii umožnený vstup na zápas.

Klub si môže v prípade potreby vyžiadať od redakcie novinársky preukaz redaktora.

Upozorňujeme, že vzhľadom na obmedzený počet novinárov, si klub vyhradzuje právo neudeliť redakcii akreditáciu. Uprednostnené budú celoslovenské a regionálne médiá, ktoré sa pravidelne venujú športovej problematike, konkrétne futbalu.aktuálne na spartak.sk