Permanentky sú už prenosné, nie je potrebný ani občiansky preukaz

Permanentky sú už prenosné, nie je potrebný ani občiansky preukaz

Ak sa rozhoduje, či si zakúpiť permanentku na sezónu 2018/2019, máme pre vás ďalšie pozitívne novinky.

Ak si kupujete viacero permanentiek naraz cez internet (https://cityarena.maxiticket.sk/futbal-fc-spartak-...) a na viacero mien, bude vystavená na meno prvého v poradí, čiže nie na všetky mená. Tento človek bude zároveň akýmsi zodpovedným za celú skupinu. To je jedna z noviniek. Ak chce mať každý fanúšik na permanentke svoje meno, je to možné, ale takéto permanentky sa musia kupovať jednotlivo a nie hromadne.

Na túto novinku zároveň nadväzuje ďalšia. Permanentky sa stali prenosnými, to znamená, že v prípade, že na ňu nemôže ísť jej majiteľ, môže ju požičať akejkoľvek ďalšej osobe. Jedine si treba dať pozor, akej osobe ju požičiava, lebo keby spôsobila počas zápasu na štadióne problém, zodpovedný je majiteľ permanentky.

Novinkou je aj to, že keďže je permanentka prenosná, nevyžaduje sa pri jej kúpe uviesť číslo občianskeho preukazu, resp. iného dokladu. Systém automaticky vygeneruje kód permanentky, ktorý slúži namiesto čísla občianskeho preukazu. Toto platí pri kúpe novej permanentky, ale aj pri jej obnove.

Staré permanentky, na ktorých ešte majú fanúšikovia aj číslo občianskeho preukazu stále platia, ale stali sa prenosnými. Tu však treba rátať s tým, že ak ju budú chcieť niekomu požičať, poskytujú ju aj s citlivými údajmi na permanentke. Samozrejme, ak fanúšik si chce takúto platnú, ale starú permanentku vymeniť, má možnosť tak urobiť v čase predaja v pokladniach štadióna.


Všetky dôležité informácie k predaju permanentiek nájdete tu:

http://spartak.sk/clanek.asp?id=Zacina-sa-predaj-p...aktuálne na spartak.sk