Predaj lístkov na zápas so Slovanom pokračuje, od štvrtka aj v pokladniach

Predaj lístkov na zápas so Slovanom pokračuje, od štvrtka aj v pokladniach

Derby Trnava - Slovan je tu už v sobotu. Duel má výkop o 18.30 h. Lístky sú v predaji, od štvrtka budú aj pokladniach štadióna.

Predaj lístkov je už niekoľko dní spustený na internete https://cityarena.maxiticket.sk/zapas-spartak-sk-s..., od štvrtka až do soboty budú dostupné aj v pokladniach štadióna na Športovej ulici:

Štvrtok: 15.00 - 18.00

Piatok: 14.00 - 17.00

Sobota: 15.00 - do zápasu

Keďže západná tribúna je už takmer zaplnená, spustil sa predaj aj na severnej tribúne, k dispozícii sú sektory 1 až 4. Akonáhle budú zaplnené, otvárať sa budú postupne ďalšie, v prípade potreby samozrejme aj sektory na poschodí. O 147 derby je veľký záujem, klub očakáva návštevu okolo 8 tisíc divákov. V prípade, ak bude aj kotol domácich, miesto má v sektoroch 28 a 27 na západnej tribúne, kde platí aj špeciálna cena 7 eur, ako ju mal predtým na severnej tribúne. Účasť fanúšikov Slovana na zápase sa neočakáva.

Napriek tomu, že lístky budú v predaji aj v pokladniach štadióna, klub vyzýva fanúšikov, aby si ich zakúpili v dostatočnom predstihu hlavne prostredníctvom internetu a predišli tak nervozite pri kúpe lístka tesne pred zápasom. Zároveň sa klub obracia na divákov, aby si príchod na zápas nenechávali na poslednú chvíľu a vyhli sa tak návalu a zdržaniu na vstupoch pri turniketoch, ktoré majú istú priechodnosť.

Pre rodiny s deťmi je určený sektor 19. Klub pripravil viaceré zápasové aktivity. Duel dostal od ÚLK prívlastok ako Zápas mesiaca. Už dve hodiny pred začiatkom je pripravený program pred fanshopom, na deti čakajú súťaže, autogramiáda, malé občerstvenie, či futbalisti Spartaka. To všetko pod dohľadom animátoriek a v rámci projektu Futbalmánia. Pred zápasom si klub pripomenie sedemdesiatiny veľkého hráča Alojza Fandela. Cez prestávku zasa budú môcť diváci súťažiť o 20-tisícovú strelu, samozrejmosťou budú traja vyžrebovaní permanentkári, ktorí získajú ceny od spoločnosti Elektromax.

Cenník lístkov:

základné:

7 eur - sektor 28 (kotol) - v prípade rozšírenia kotla aj sektor 27

9 eur - všetky ostatné sektory (okrem biznis, VIP a 21 koža, 22 koža, 23 koža, 24 koža, 25 koža)

12 eur - 21 koža, 22 koža, 23 koža, 24 koža, 25 koža

zdarma - dieťa do 6 rokov (bez nároku namiesto), ZŤP vozičkár + sprievod

50 % zľava - dieťa od 6 rokov do 12 rokov, seniori, ZŤP + sprievod

biznis:

15 eur bez cateringu - plastové sedadlá v sektoroch biznis (B2, B5, B7)

20 eur bez cateringu - kožené sedadlá v sektoroch biznis (B3, B6)

48 eur s cateringom – kožené sedadlá v sektoroch biznis (B3+, B6+)

- Do biznisu si nie je možné uplatniť žiadne zľavy pre deti, seniorov a ZŤP.


aktuálne na spartak.sk