Predaj permanentiek: Ak si ju kupujete cez internet, klub vám ju pošle domov

Predaj permanentiek: Ak si ju kupujete cez internet, klub vám ju pošle domov

Predaj permanentiek na sezónu 2018/2019 Fortuna ligy je v plnom prúde. Teraz aj so službou navyše.

Spartak a City Arena uľahčujú fanúšikom kúpu permanentky. Každému kto si ju kúpi cez internet, príde na mail potvrdzujúci voucher. V prípade, že nemeníte miesto alebo iné údaje na permanentke, zostáva vám naďalej pôvodná plastová karta. V prípade akejkoľvek zmeny bolo doteraz potrebné si novú permanentku vyzdvihnúť osobne na pokladni štadióna.

Odteraz je všetko inak. Klub vám ju môže poslať priamo domov, na dresu, ktorú ste si zadali pri objednávke. Stačí ak v kolónke "Spôsob doručenia" zaškrtnete "Doručenie poštou" (tak ako je uvedené v červenom krúžku nižšie). Táto služba je spoplatnená sumou 2,50 eur. Permanentka bude doručená klubom do 10 dní od objednania, posledné objednávky na doručenie poštou prijímame do 19.7.


V praxi to znamená, že nie je nutné už so zakúpeným voucherom si prísť osobne do pokladne pre permanentku. Fanúšik tak bude pohodlne obslúžený, výhodou je to najmä pre tých mimotrnavských, ktorí by zbytočne merali cestu na štadión. Samozrejme, ostáva k dispozícii aj pôvodná možnosť, že permanentka nebude zaslaná poštou, ale fanúšik si ju vyzdvihne priamo v pokladni na štadióne v čase už dávnejšie medializovaných otváracích hodín.

Všetko o permanentkách, predaji, cenách, termínoch, atď... sa dozviete v tomto článku: http://spartak.sk/clanek.asp?id=Zacina-sa-predaj-p....

Predaj permanentiek online, čiže na internete, je možný tu: https://cityarena.maxiticket.sk/futbal-fc-spartak-....

V prípade akýchkoľvek otázok a nejasností kontaktujte podporu predaja: support@maxiticket.sk.aktuálne na spartak.sk