Program zimnej prípravy a jarnej časti mládeže

Program zimnej prípravy a jarnej časti mládeže

Dynamo Moskva, Rapid či Austria Viedeň, Sturm Graz, Slavia Praha, Hoffenheim, Stuttgart a mnoho iných čaká našich mládežníkov v zimnej príprave a jarnej časti sezóny.

*kedže termíny a miesta zápasov sa môžu ešte zmeniť, treba sledovať aktuálny týždenný tréningový plán mládeže tu: http://www.spartak.sk/zobraz.asp?t=mladez-treningo...

U19
19.01. o 10:00 Slovácko
26.01. o 14:00 Admira Viedeň
02.02. o 10:00 Zbrojovka Brno
08.02. Sigma Olomouc
10.-17.02. sústredenie Turecko (zápas s Dynamom Moskva + ďalší súper v riešení)
23.02. o 13:00 Austria Viedeň
02.03. o 11:00 DAC D. Streda (18. kolo I.LSD)

U17
19.01. o 12:00 Slovácko
30.01. Gyor (UT Lokomotíva)
02.02. o 12:00 Zbrojovka Brno
08.02. Sigma Olomouc
17.02. FK Teplice (Uherský Brod)
23.02. Inter BA (UT Stupava)
02.03. DAC D.Streda (18. kolo I.LMD)

U16
19.01. o 10:00 FK Lokomotíva MD (UT Lokomotíva)
26.01. o 12:00 Admira Viedeň
29.01. o 15:00 Sturm Graz
09.02. o 14:00 FC Petržalka MD (UT Lokomotíva)
17.02. Teplice (Uherský Brod)
23.02. o 11:00 Austria Viedeň
02.03. o 13:15 DAC D. Streda (18. kolo I.LMD)

U15
20.01. o 10:30 Zbrojovka Brno
24.-26.01. finále HSM v Púchove
29.01. o 12:00 Sturm Graz
09.02. o 14:00 FK Lokomotíva Trnava
12.02. o 11:00 Č.Budejovice (UT Otrokovice)
16.02. Baník Ostrava
23.02. o 14:00 Sigma Olomouc (UT Lokomotíva)
24.-28.02 sústredenie Brezová pod Bradlom
03.03. o 14:00 MFK Ružomberok (UT Lokomotíva)
06.03. o 18:00 FK Lokomotíva Trnava MD (UT Lokomotíva)
17.03. o 12:00 Domino Bratislava (13. kolo I.LSŽ)

U14
18.-19.01. Košice (halový turnaj)
20.01. o 12:00 Slavia Praha (UT Nitra)
27.01. prípravný zápas v riešení
10.02. FK Lokomotíva Trnava (UT Lokomozíva)
12.02. o 12:30 Č.Budejovice (UT Otrokovice)
16.02. Baník Ostrava
23.02. o 16:00 Sigma Olomouc (UT Lokomotíva)
24.-28.02. sústredenie Lipót
03.03. o 16:00 MFK Ružomberok (UT Lokomotíva)
09.03. Zbrojovka Brno (UT Lokomotíva)
17.03. o 14:00 Domino Bratislava (13. kolo I.LSŽ)
23.-26.05. turnaj CZE – Magic Cup Šumava https://www.magic-cup-sumava.cz/program

U13
20.01. o 10:00 Slavia Praha (UT Nitra)
27.01. o 15:00 Baník Ostrava a Zaglebie Sosnowiec
02.02. o 14:00 Prostějov (UT Lokomotíva)
09.02. o 11:00 Slovácko (U. Hradište)
13.02. o 18:30 Rapid Viedeň
16.02. o 14:00 Košice (UT Lokomotíva)
23.02. o 10:00 FC Spartak U12 (UT J. Bohunice)
26.-03.02. sústredenie J. Bohunice
02.03. o 14:00 MFK Ružomberok (UT Lokomotíva)
09.03. o 14:00 Zbrojovka Brno (UT Lokomotíva)
17.03. o 10:00 Domino Bratislava (13. kolo I.LMŽ)

U12
20.01. Zbrojovka Brno
27.01. o 13:00 Baník Ostrava
02.02. o 16:00 Prostějov (UT Lokomotíva)
09.02. o 11:30 Slovácko
13.02. o 17:00 Rapid Viedeň
16.02. o 11:30 FC Košice (UT Z. Moravce)
23.02. o 10:00 FC Spartak U13 (UT J. Bohunice)
02.03. o 16:00 MFK Ružomberok (UT Lokomotíva)
09.03. súper v riešení
17.03. o 11:30 Domino Bratislava (13. kolo I.LMŽ)
31.03. Champions Trophy (kvalifikácia do Švajčiarska) v Stupave
13.–14.04. Letný Kapřík Cup (medzinárodný turnaj)
24.04. Minirepublika Hradec Králové
08.05. Minirepublika Trnava (Slavia a Sparta Praha, Olomouc, ŠK Slovan)
30.05.–02.06 turnaj Nemecko (Hoffenhaim, Stuttgart, Darmstatd)

U11
19.01. Púchov (halový turnaj)
20.01. Púchov (halový turnaj)
03.02. Senica
08.02. ples kategórie U11
16.02. Trenčín
22.-25.02. sústredenie Radava
09.03. Trenčín
17.03. Miniturnaj DAC D. Streda
30.03. Miniturnaj DAC D. Streda
06.04. Minirepublika Zlín
28.04. Kvalifikačný turnaj Champions Trophy, Bratislava
25.05. Minirepublika Trnava
08.06. IKK classic Pfingstcup Dusseldorf
15.06. Pohár prípraviek

U10
19.01. Rača (halový turnaj)
02.02. Spartak cup (domáci halový turnaj)
10.02. Senica (halový turnaj)
16.02. Bratislava (halový turnaj)
23.02. FC Petržalka (prípravný zápas UT K.Mahra)
10.03. Dunajská Streda (turnaj)
24.03. Dunajská Streda (turnaj)
30.03. Kalinkovo (turnaj)
07.04. Champions Trophy - kvalifikácia (Komárno)
11.05. Chamions Trophy - kvalifikácia (Stupava)
01.-02.06. Horné Orešany (turnaj)
09.06. Poprad (finále Futbal v meste) Poprad

U9 červení
20.01. Bratislava (halový turnaj ŠK Slovan)
26.01. Rakúsko (halový turnaj)
03.02. Vítkovice (halový turnaj)
09.02. triangel Senica
17.02. Inter cup (halový turnaj)
24.02. triangel Senica
10.03. Slovácko (prípravný zápas v hale)
17.03. triangel DAC D. Streda
06.04. triangel DAC D. Streda
01.06. Potôň (turnaj)

U9 bieli
20.01. Spytihnev (halový turnaj CZE)
02.02. Trakovice (prípravný zápas UT K. Mahra)
09.02. Modranka (prípravný zápas UT K. Mahra)
16.02. Liptov (halový turnaj)
30.03. Réca (turnaj)
18.04. Veľkonočný turnaj Tomáša Kuzmu (Réca)
25.-26.05. Český Dub (turnaj)
22.06. Cabaj Čápor (turnaj)

U8 červení
03.02. Spartak cup (domáci halový turnaj)
10.02. Trenčín + Senica (halové turnaje
24.02. Púchov + Inter BA (halové turnaje)
10.03. DAC D. Streda (turnaj)
24.03. DAC D. Streda (turnaj)
31.03. Púchov (halový turnaj)
04.05. Třebíč (turnaj)
15.-16.6. Třebíč open (medzinárodný turnaj)

U8 bieli
20.01. Piešťany (halový turnaj)
03.02. Ostrava (halový turnaj 1. skupina)
03.02. Kozlovice (halový turnaj 2. skupina)
10.02. Triangel Trnava

U7
19.01. Topoľčany (halový turnaj)
30.03. Brno-Líšeň (medzinárodný turnaj)
30.05. Viedeň (medzinárodný turnaj)
15.-16.06 Třebíč open (medzinárodný turnaj)

U6
27.01. o 14:00 Trnava (domáci halový turnaj)

WU
03.02. o 16:00 N. Zámky ženy (UT Lokomotíva)
10.02. Viedeň (halový turnaj)
17.02. FC Petržalka ženy (UT Petržalka)
02.03. o 14:00 Dúbravka ženy (UT Dúbravka)
30.03. o 15:00 NMŠK 1922 Bratislava ženy (10. kolo I.LŽ)

WU19
26.01. Myjava Cup (halový turnaj)
03.02. o 14:00 FC Spartak WU15 (UT Lokomotíva)
10.02. Viedeň (halový turnaj)
16.02. Dunajská Lužná ženy (UT Dunajská Lužná)
24.02. o 14:00 súper v riešení (UT Lokomotíva)
02.03. o 12:00 Uherský Brod WU19
17.03. o 17:00 Petržalka ženy (UT Petržalka)
24.03. o 10:00 Dúbravka ženy (UT Dúbravka)
30.03. o 10:00 NMŠK 1922 Bratislava (12. kolo I.LD WU19)

WU15
19.01. o 09:30 Pezinok U13 (hala Modra)
23.01. 3. kolo HSM Slovenska (Myjava)
26.01. Viedeň (halový turnaj WU13)
01.-04.02. sústredenie Krahule
10.02. Viedeň (halový turnaj WU15)
16.02. súper v riešení
09.03. súper v riešení
16.03. súper v riešení
23.03. súper v riešení
30.03. o 12:00 NMŠK 1922 Bratislava (12. kolo I.LŽ WU15)

WU13
27.01. o 10:00 Suchá nad Parnou (UT K. Mahra)
10.02. o 10:00 ŠK Slávia Zeleneč (UT K. Mahra)
dátum v riešení FC Petržalka (UT Petržalka)
02.03. o 10:00 turnaj UW12 (UT K. Mahra)
09.03. o 10:00 FK AŠK Slávia Trnava/Slavoj Boleráz (UT K. Mahra)
17.03. o 10:00 súper v riešení

aktuálne na spartak.sk