Rozhodnuté: Nitra - Trnava v utorok o 17.00 v Trenčíne.

Rozhodnuté: Nitra - Trnava v utorok o 17.00 v Trenčíne.

Iba pred malou chvíľou padla definitíva ohľadom dohrávaného zápasu 18. kola Fortuna ligy medzi FC Nitra a FC Spartak Trnava. Hrať sa bude v utorok 5. decembra o 17.00 h v Trenčíne.

Na 15.30 bolo za účasti Únie ligových klubov, zástupcov klubov a delegovaných osôb zvolané do Nitry stretnutie ohľadom dohrávaného duelu 18. kola Fortuna ligy FC Nitra - FC Spartak Trnava.

Nitrania chceli zápas hrať na svojom štadióne, v hre boli aj iné alternatívy. Napokon padlo definitívne rozhodnutie, že hrať sa bude v utorok 5. decembra o 17.00 h v Trenčíne na umelej tráve.

Podľa správ od organizátora FC Nitra budú zakúpené lístky platiť a to aj tie s odtrhnutým ústrižkom. Ten, kto by si chcel lístok kúpiť priamo v Trenčíne, bude mať možnosť pred sektorom u koordinátora styku s fanúšikmi Branislava Fišeru. Tí, ktorí majú zakúpený lístok a nemôžu na zápas prísť, budú im vrátené peniaze v sobotu pred domácim zápasom s Prešovom od 12.00 do 14.00 vo fanshope u Branislava Fišeru.

V napätí bol aj tím Spartaka, ktorý sa samozrejme pripravoval tiež na viacero alternatív.

"Je to trochu zvláštne. Samozrejme, nie je to ideálne, ale nie je to nejaký veľký rozdiel. Mali sme deň navyše pripraviť sa ako sa vždy pripravujeme. Možno sa cítime trochu lepšie. Vieme, čo musíme urobiť. Ak tu nebudú ďalšie neočakávané problémy, tak to bude v poriadku," povedal kouč andelov Nestor El Maestro.

Predzápasové preview so zaujímavými štatistikami a vyjadreniami trénera Nestora El Maestra s Tomášom Brigantom si môžete prečítať tu: http://spartak.sk/clanek.asp?id=Spartak-cestuje-do...


aktuálne na spartak.sk