Skúsený tréner Ivan Vrabec podpísal zmluvu so Spartakom

Skúsený tréner Ivan Vrabec podpísal zmluvu so Spartakom

Po tom, čo vedenie FC Spartak Trnava oznámilo predĺženie spolupráce s trénerom Miroslavom Karhanom, pristúpilo k doplneniu realizačného tímu – nájdeniu „pravej ruky“ legende trnavského a slovenského futbalu. Novou posilou trnavskej lavičky sa stane od 1. júna skúsený kouč Ivan Vrabec. Kontrakt podpísal na dva roky.

53-ročný rodák zo Šale na jar viedol druholigovú Dunajskú Lužnú. Jeho takmer tri úspešné roky sú ale späté s Martinom Ševelom a AS Trenčín, s ktorým vytvoril skvelé duo. Najväčším úspechom tejto dvojice bol zisk double, teda majstrovského titulu a slovenského pohára.

Podobnú spoluprácu chce Ivan Vrabec vytvoriť aj s Miroslavom Karhanom. Už počas rokovania o zmluve sa vyjadril, že sa odmalička cíti spartakovcom. Od desiatich rokov navštevoval trnavský chrám.

„Je to pre mňa obrovská česť pôsobiť v klube s takou tradíciou a históriou. Taktiež je to veľká výzva. Teším sa, že voľba padla práve na mňa. Spolupracovať s Miroslavom Karhanom, legendou slovenského futbalu, bude skvelé,“ neskrýval radosť Ivan Vrabec.

Po podpise zmluvy má v hlave víťazné predstavy.

„Trnava už potrebuje úspech. Budem tou osobou, ktorá urobí všetko pre to, aby sa ten úspech dosiahol,“ povedal na záver skúsený Vrabec.

Foto: originál TASR

aktuálne na spartak.sk