Slovnaft cup: Svätý Peter - Trnava, naživo aj v Spartak TV

Slovnaft cup: Svätý Peter - Trnava, naživo aj v Spartak TV

Tretím kolom pokračuje Slovnaft cup. Spartak Trnava zavíta v stredu na pôdu štvrtoligistu, ich súperom bude OŠK Svätý Peter. Duel sa začína o 16.00 h.

Futbalový sviatok v okrese Komárno. Domáci avizujú o zápas veľký záujem, očakávajú historickú návštevu. Hovoria, že príde cez tisíc divákov. V obci, ktorá má tritisíc obyvateľov, sa dôkladne pripravujú, chcú vytvoriť pre aktérov, ale i fanúšikov najlepšie možné podmienky.

Trnavčania sa na zápas tešia, samozrejme, povinnosťou je postup do 4. kola. "Určite ale nemôžeme tohto súpera podceniť, príde veľa ľudí. Treba dať čím skôr jeden - dva góly a zápas si užiť a v kľude dohrať," povedala nová akvizícia Spartaka Ján Vlasko. S motiváciou andeli problém nemajú. "Beriem to ako každý iný zápas, je jedno, či hrám proti ligistovi alebo tímu z nižšej súťaže. Stále je to majstrovský zápas a treba sa čo najlepšie pripraviť a zvládnuť ho," hovorí Erik Jirka.

Spartakovci prešli do tretieho kola cez Jacovce, domáci postupne cez Veľké Kosihy a Rusovce. Stretnutie tímov, ktoré delia tri súťaže, sa začína o 16. hodine, naživo ho na svojom youtube kanáli odvysiela Spartak TV.


aktuálne na spartak.sk