Spartak U17 vyhral doma nad Banskou Bystricou

Spartak U17 vyhral doma nad Banskou Bystricou

Spartak U17 - Banská Bystrica U17 2:1 (1:0) Góly: Dráfi, Bros ČK: 80. Smaali

SPARTAK: Takáč - Fridrich, Novanský, Kiss, Vajda (69. Kozák) - Bros, Valach, T. Mihálik - Drobný, Jirka (72. Vida), Dráfi (78. Smaali) 


Patrik Lipnický (tréner Spartaka U17): "Proti súperovi, ktorý sa prezentoval agresívnym spôsobom hry a jednoduchým prechodom do útoku založenom na dlhých prihrávkach, nám chvíľu trvalo, kým sme sa dostali do hry. Akonáhle sme začali súperových hráčov
aktívnejšie dostupovať a rýchlejšie sa posúvať do ťažiska hry, začali sme mať herne navrch. Kvalitným držaním lopty,dobrým vedením útoku s častými kolmými prihrávkami a rýchlou kombináciou v útočnej zóne sme si dokázali vytvárať dobré strelecké pozície a po peknom góle sa ujali vedenia. Na začiatku druhého polčasu sme síce po individuálnej chybe ponúkli súperovi vyrovnanie, ale rýchlo sme sa otriasli a opäť po peknej kombinácii strhli víťazstvo na našu stranu. Nespokojnosť môžeme vysloviť jedine so záverom zápasu, kde sme poľavili v aktivite, nedokázali sme loptu podržať na súperovej polovici a súpera pustili do dvoch nebezpečných zakončení."

Poradie: 2. miesto, 21 bodov, skóre 19:13 

aktuálne na spartak.sk