Spartak sfinalizoval káder. El Maestro: Po dohode nepokračuje Reynaldo

Spartak sfinalizoval káder. El Maestro: Po dohode nepokračuje Reynaldo

Brazílsky legionár prijal inú zahraničnú ponuku. V klube ďalej pokračovať nebude.

Dvadsaťosemročný univerzál prišiel do malého Ríma po polročnej pauze. Naposledy obliekal dres tureckého Adanasporu. Pod vedením Nestora El Maestra absolvoval mesačnú fázu zimnej prípravy.

"Chcem sa poďakovať majiteľovi, vedeniu a trénerovi za prejavenú dôveru. Naskytla sa mi ale iná príležitosť a po rozhovore s rodinou sme sa ju rozhodli prijať. Umožní nám to byť viac spolu. Vysvetlil som to klubovým činovníkom, ktorí ma pochopili. Rozchádzame sa korektne. Spartaku želám, aby dokončil výbornú sezónu," uviedol Reynaldo.

S červeno-čírnymi absolvoval kompletné sústredenie v krajine polmesiaca. Od úvodu zaberačky naskočil do troch duelov. Po mesiaci opúšťa aktuálny káder.

"Máme tím ktorý funguje. Nikdy sme sa nesnažili urobiť v januári príliš veľké zmeny. Plánovali sme priviesť dvoch nových ofenzívnych hráčov. Dve nové alternatívy. Jednou z nich je Ofosu. Som si istý, že nám v druhej časti sezóny pomôže. Svojim návratom prekvapil všetkých Pekár, ktorý nám taktiež určite pomôže. Trénuje veľmi dobre, je zdravý. Išlo o jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli prijať Reynaldove želanie. To, že odchádza, nie je pre nás veľký problém," uviedol tréner Nestor El Maestro.

Andeli najbližšie nastúpia do zápasu v piatok. Na umelej tráve v Senci vyzvú od 14.00 český Hradec Králové.

aktuálne na spartak.sk