Dunajská Lužná - Spartak ženy A 0:0

SPARTAK: Kubatková - Valentovičová, Žlnayová, Eckerová, Schwarzová - Adámková, Paveleková, Karabová - Gajdová, Križanovičová, K. Palkechová (65. Búranová)

Azda najväčším sklamaním bola pre trénerov A – družstva Romana Šuleka a Mariána Kováčika bezgólová remíza s Dunajskou Lužnou. V zápase bol Spartak jednoznačným favoritom, no hráčkam súpera sa počas celého duelu úspešne darilo odvracať útoky Trnavy, pričom bránka hostí zostala až do konca stretnutia prakticky neohrozená.

„Aj napriek veľmi pozmenenej zostave sme nastúpili aktívne. Súpera sme prevyšovali vo všetkých oblastiach, pričom v obrane sme boli takmer bezchybní. Prechod do útoku a jeho finálna fáza je však našou achillovou pätou. Dievčatám nemám čo vyčítať. Ukázali snahu, chceli dať gól, ale hoci sme si vypracovali dostatok šancí, buď sme boli málo dôrazní alebo sa nám na kopačky prilepila smola trafením konštrukcie brány. Dunajská väčšinou prehusťovala stredovú zónu a obranu. Preto musí byť po priebehu zápasu s bodom veľmi spokojná,“ zhodnotil výkon hráčok asistent Spartaka Kováčik.