Spartak ženy B - Vrakuňa Bratislava 0:1 (0:0)

SPARTAK: Bednárová (84. Žgančíková) - Blážová, Kováčová (84. Rapantová), Minarovičová, Hesková - Jankechová (70. V. Palkechová) , Kreutzová (64. Šimončičová), Švikruhová (68. Sabová.), Vargová, Hudcovičová ( 80. I. Voleková ) - Majkútová (56. Šulíková) 

Odskočiť od svojho tabuľkové suseda, zanechať dobrý dojem a vylepšiť si sebavedomie. Taký bol zámer trnavských junioriek. Spartakovská rezerva sa postavila v domácom prostredí proti bratislavskej Vrakuni, ktorej nakoniec podľahla najtesnejším rozdielom 1:0. Spartak však po zápase cítil istú krivdu: 

„Súper hral proti nám s rešpektom, čo naše dievčatá nevyužili. Mali až moc veľkú snahu vyhrať, ale chýbala im ľahkosť a hrali v kŕči. Šance, do ktorých sme sa dostali by sa mali premieňať. Technicky sme mali navrch, ako aj fyzicky. Gól sme nakoniec inkasovali šesť minút pred koncom, pričom mu predchádzal evidentný faul na našu brankárku, ktorá bola pri lopte skôr ako útočiaca hráčka. Brankárku sme dokonca museli striedať. V tomto prípade nech si svedomie spytuje rozhodca, ktorý by tam predovšetkým mal byť pre ochranu zdravia hráčok,“ povedal po stretnutí tréner Kováčik. 

Trnavská rezerva skončila v jesennej časti druhej ligy západ – A na konečnom šiestom mieste. Pred nimi sa pre zmenu nachádza výber A – družstva.