Spartak ženy B - FC Čaka 1:0 (0:0)

Gól: 80. Vargová 

SPARTAK: Bednárová – Blažová, Minarovičová, Hesková, Suliková – Hudcovičová, Švikruhová, Vargová - Kreutzová (88. V. Palkechová), Majkútová (60. Šimončičová), Jankechová (70. Valentová)

Potešiteľná správa prišla opäť zo zápasu B - tímu, ktorý zaznamenal ďalšie víťazstvo. Tentoraz pod vedením egyptského trénera Sameha Nawara, ktorý musel vynútene prevziať taktovku nad mladými hráčkami.
„Rád som prijal možnosť viesť tento zápas, nakoľko s dievčatami a hlavne s brankárkami pracujem na tréningoch. Vedel som ako hrajú, čo v nich je a aký majú potenciál. Do zápasu sme sa dostávali ťažšie. Chýbala ľahkosť, uvoľnenie, no najmä rozvaha a chladnokrvnosť v zakončení, ale to sa časom a odohratými zápasmi postupne zmení k lepšiemu. Aj napriek tomu sme boli lepším tímom, no bohužiaľ sa nám dlho nedarilo skórovať. Cez polčas som dievčatám vysvetlil nech hrajú svoju hru, že sú lepšie a určite ten gól príde. Skórovali sme ku koncu zápasu a zaslúžene sme vyhrali,“ zhodnotil celkový výkon hráčok tréner Nawar.