Spartak ženy B - Slovan Duslo Šaľa 0:5 (0:5)

SPARTAK: Bednárová - Sulíková (75. Rapantová), Blážová, Minarovičová, Šimončičová (46. Čápková) – Vargová, Kreutzová (59. Kováčová), Švikruhová (46. Sabová) – Hesková, Voleková (30. Valentová), Jankechová (72. Palkechová) 

V druhej lige pôsobia hráčky Spartaka B, ktoré vo svojich zápasoch zatiaľ ťahajú za kratší koniec. Inak tomu nebolo ani minulý víkend, keď futbalistky Trnavy podľahli na domácom trávniku Šale. Tréner Spartaka Marián Kováčik však priznal, že po konečnom hvizde nemal svojim dievčatám čo vyčítať, keďže si uvedomuje priepastný rozdiel medzi oboma tímami. 

„Hrať proti súperkám, ktoré majú v kádri hráčky zo skúsenosťami z prvej ligy a dokonca aj z medzinárodných zápasov je pre naše mladé členky kádra veľmi ťažké. Zo súperom sme držali krok len po fyzickej stránke, inak vo všetkých oblastiach bol jednoznačne lepší. Postupne však svojou bojovnosťou svoje nedostatky mierne vyrovnali, pričom sme si vypracovali dve šance. Strelený gól by ich určite povzbudil. V kádri sa nachádzajú veľmi šikovné futbalistky a ukazuje sa, že model prvého tímu a „béčka“ má svoje opodstatnenie. Vyrastajú u nás a získavajú skúsenosti skutočne mladé, ale o to veľmi nádejné adeptky do budúcich ročníkov,“ zhodnotil pozitíva tohto projektu tréner Kováčik.