Vrakuňa Bratislava - Spartak ženy B 1:4 (0:1)

Góly: 14. 57. Majkútová, 47. Jankechová, 62. Vargová 

SPARTAK: Bednárová - Blážová, Kováčová (46. Švikruhová), Šulíková (64. Žgančíková), Hesková (58. Sabová) - Hudcovičová, Minarovičová, Vargová (64. Valentová) - Jankechová (51. Šimončičová), Kreutzová (79. Rapantová) - Majkútová (81. V. Palkechová)

Cez víkend pohárové zápasy pozastavili prvé dve ligové súťaže, avšak rezerva Spartaka využila tento termín na odohratie dohrávky prvého kola. Trnavčanky si zmerali sily s Vrakuňou Bratislava a po skončení sa mohli tešiť zo zaslúženého víťazstva 4:1.
„Nastúpili sme aktívne, s cieľom od začiatku vybehnúť na súperky. Prvý gól nás dostatočne upokojil a dievčatá začali predvádzať pekné kombinačné akcie. Niektoré si skutočne zaslúžili zakončenie gólom. Dostatočne súperky dostupovali, využívali celé ihrisko a dobre prenášali hru. Následne nám výborne vyšiel vstup do druhého polčasu, vďaka čomu sme sa dostali do pohodlného štvorgólového vedenia. Využili sme najmä svoju rýchlosť, ale aj v herných činnostiach sme boli jednoznačne lepší. Priestor dostali aj ostatné hráčky. K našej hre nemám tentoraz žiadne výhrady,“ zhodnotil výkon svojich zverenkýň tréner Marián Kováčik.
Mladé dievčatá trnavskej rezervy si tak po minulom kole pripísali ďalšie tri body do tabuľky a v druhej lige západ figurujú na šiestej pozícii.