Štvorica futbalistov Spartaka Trnava Martin Vantruba, Oliver Janso, Ivan Hladík a Erik Jirka si zo zeleného trávnika odskočia za pult predajne McDonald´s. Podporia charitatívny projekt.

Zákazníci nájdu hráčov na Novej ulici pri OBI v Trnave, kde budú predávať hamburgery, hranolky, kávu a rôzne iné produkty, ktoré najznámejšia fastfoodova predajňa ponúka. Okrem toho si od nich môžu zakúpiť špeciálne nálepky. Polovica z tržby za predaj všetkých hranolčekov a špeciálnych nálepiek pôjde na účet neziskovej organizácie Ronald McDonald House Charities, ktorá ich neskôr posunie do vybraného zdravotníckeho zariadenia na vybudovanie nadštandardných izieb, prípadne nákup potrebných zdravotníckych prístrojov.

"Sme veľmi radi, že sa táto akcia stáva už tradíciou. Spartak Trnava ju podporí tretí rok za sebou. Veríme, že príde čo najviac ľudí," zaželal si PR a event manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Futbalisti budú obsluhovať v dresoch, radi sa s ľuďmi odfotografujú a, samozrejme, nebude chýbať autogramiáda. To všetko vo štvrtok 24.11. od 16.30 do 17.30 hod.