Zápasy turnaja v Prostějove sa odohrávali na umelej tráve v dĺžke 30 minút. Spartakovci si zmerali sily postupne s tímami MFK Frýdek-Místek, MFK Vítkovice, 1. SK Prostějov, 1. FC Znojmo a FC Sparta Brno. Remizovali iba v jednom zápase, ostatné vyhrali.


FC Spartak Trnava vs. MFK Frýdek-Místek 2:2
Góly Trnavy: Filip Tomovič, Eduard Laczko

MFK Vítkovice vs. FC Spartak Trnava 0:2
Góly:
Filip Tomovič, Patrick Karhan

1. SK Prostějov vs. FC Spartak Trnava 1:5
Góly Trnavy:
Filip Tomovič, Andrej Rojka, Thomas Kotlár 3x

1. FC Znojmo vs. FC Spartak Trnava 1:4
Góly Trnavy: Andrek Rojka 2x, Eduard Laczko, Maroš Púchlo

FC Spartak Trnava vs. FC Sparta Brno 6:0
Góly:
Andrej Rojka, Thomas Kotlár 3x, Eduard Laczko, Patrick Karhan

Roman Hudec (tréner Spartaka U14): "Do turnaja sme síce vstúpili výsledkovo dobre, ale herný výkon družstva nebol vôbec optimálny. Po úvodných dvoch zápasoch sme boli nespokojní s herným prejavom. Šírka hracej plochy bola neštandardná s čím sme mali v úvode problémy kde sme si zbytočne sami zatvárali priestory. Vznikali zbytočné straty lopty a súboje. Po príhovore v kabíne sme od tretieho zápasu proti domácemu Prostejovu začali predvádzať našu hru a herne dominovať. Boli sme kompaktní v obrane a veľmi agilní v ofenzíve čoho výsledkom bolo konečné skóre 19:4. Všetci hráči dostali približne rovnaký časový priestor a sme radi, že viacerí podali nadpriemerné výkony. Na turnaji sme zanechali veľmi dobrý dojem na ihrisku ale aj mimo neho, kde sa hráči správali veľmi pokorne preto môžeme vyjadriť maximálnu spokojnosť.

Na turnaji nás reprezentovali: Trník, Žbodák - Strečanský, Adamkovič, Rojka, Štrbka, Húževka, Polák, Kukuč, Blaško, Pomšahár, Jasovský, Karhan, Kotlár, Laczko, Puchlo, Tomovič, Weisenpacher