Stopér Martin Tóth očakáva náročnú odvetu

Stopér Martin Tóth očakáva náročnú odvetu

Pre stopérov Spartaka nebol zápas v Škótsku jednoduchý. St. Johnstone hral gro lôpt cez vzdušnú líniu, trnavskí obrancovia tak museli zvádzať so súpermi množstvo fyzicky náročných súbojov. Niečo podobné očakávajú andeli aj vo štvrtkovej odvete.

"Bol to dosť ťažký zápas, Škóti hrajú iný štýl hry, ako my preferujeme. Myslím si, že sme sa s tým však dobre vyrovnali. V odvete očakávam ešte ťažší zápas. Predpokladám, že budú hrať to svoje, snažiť sa čím skôr skórovať. Dúfam, že to ubránime," uviedol zadák červeno-čiernych Martin Tóth.

S podobným štýlom sa stretol podľa vlastných slov po prvýkrát v kariére. Spoločne s Milanom Bortelom si však na trávniku rozumeli a vyriešili takmer všetky ošemetné situácie. Inkasovný gól v závere nejde na ich vrub.

"Klape nám to, snažíme sa nerobiť chyby, zabojujeme jeden za druhého. Je to však o tom, že dobre bráni celé mužstvo. Defenzíva nestojí len na dvoch stopéroch. Postupom času bude moja súhra s Milanom ešte lepšia," pokračoval muž, ktorý pred príchodom do Trnavy hrával za Nitru a Liberec.

Vo štvrtok bude mať v hľadisku aj podporu v podobe svojej snúbenice Barbory a potenciálneho svokra. "Teším sa na zápas. Atmosféra bude super, štadión je vypredaný, ľudia nás určite poženú za víťazstvom," dodal.

aktuálne na spartak.sk