Tvorivé dielne sa vo fanshope ujali, pokračujú duelom so Slovanom

Tvorivé dielne sa vo fanshope ujali, pokračujú duelom so Slovanom

Oficiálny fanshop Spartaka Trnava sa v spolupráci s klubom rozhodli priniesť deťom príjemné predzápasové spestrenie vo forme tvorivých dielni. Pilotný diel má pozitívne ohlasy.

V priebehu dvoch hodín sa vo fanshope ukázalo tridsať detí, ktoré vymaľovávali špeciálneho zajka, spájali rôzne obrázky, ale niektoré kreslili i vlastné motívy.

"Zo všetkých sme vybrali štyri, tie dostali vecné ceny, mikinu, tričko, kalendár, ale tiež kľúčenku a odznak," hovorí Nina Bardiovska z fanshopu.

Okrem lístka zadarmo mali pracovité decká k dispozícii džúsy, lízatká či čokolády. V nápaditosti a kreativite ich podporoval nielen futbalista Lukáš Mihálik, ale aj dve animátorky a spartakovský maskot. Bolo o nich dokonale postarané.

"Ohlasy mamičiek boli len pozitívne, mne sa to taktiež páčilo. Vidieť šťastné deti stojí za to," dodala Nina.

Na tvorivé dielne sa môžete tešiť pred každým domácim duelom Spartaka Trnava. Ten najbližší odohrajú andeli v stredu 26.4., keď privítajú Slovan Bratislava. V prípade pekného počasia sa program rozšíri aj do priestorov pred fanshop, kde si deti budú môcť žonglovať a kopať na bránku.

"Rozmýšľali sme ako rozšíriť projekt Andeli deťom i pre tých najmenších. Aj preto vznikli tvorivé dielne. Začíname vždy dve hodiny pred výkopom. V nedeľu sa ukázalo, že to môže byť dobrá voľba. Prišlo veľa detičiek a rodičov. Boli šťastné a usmiate, to je pre nás najpodstatnejšie. V projekte budeme naďalej pokračovať," povedal PR a event manažér Marek Ondrejka.

Už najbližšie sa rodičia, ktorých ratolesti sa zapoja do projektu, môžu tešiť na výrazné zľavy pri nákupe vo fanshope. Okrem tvorivých dielni môže niektorý z priaznivcov Spartaka odísť po dueli so Slovanom bohatší o 15 tisíc eur. Do Trnavy sa po dlhom čase vracia obľúbená fortunaligová súťaž pätnásťtisícová strela.

Derby má v stredu výkop o 17.20 hod.

aktuálne na spartak.sk