Už v stredu o 17.00 ďalšie derby, tentoraz v rámci semifinále pohára

Už v stredu o 17.00 ďalšie derby, tentoraz v rámci semifinále pohára

Pred nami je ďalšie derby! Tentoraz v domácom Slovnaft Cupe. Na programe je odvetný duel semifinále domácej súťaže.

Futbalový termínovník pre najlepšie slovenské kluby je v apríli riadne nahustený. Po tom, čo Spartak v nedeľu zaknihoval víťazstvo 1:0 vo Fortuna lige doma s Ružomberkom, ho čaká ďalší súboj proti belasým. Tentoraz v semifinálovej odvete Slovnaft Cup-u. Zápas na Štadióne Antona Malatinského - City Arena má v stredu 18. apríla výkop o 17.00 h.

Derby je veľkým lákadlom. Navyše, andeli idú do odvety po výsledku 1:1 (góly Čavrič resp. Egho) v slušnej východiskovej pozícii. Motiváciou je aj finálový duel, ktorý sa odohrá 1. mája práve v Trnave.

Lístky na odvetu semifinále sú už v predaji vo fanshope (pondelok a utorok), v deň zápasu v pokladniach štadióna na Športovej ulici od 14.00 h. Nonstop sú k dispozícii na internete: https://cityarena.maxiticket.sk/fc-spartak-trnava-.... Klub fanúšikom pripomína, že permanentky a balíkové lístky z Fortuna ligy platia aj na tento pohárový duel Spartak - Slovan.

Opäť sa očakáva výborná atmosféra a veľká návšteva. Preto klub vyzýva fanúšikov, aby si kúpu lístka, či vstup priamo na štadión nenechávali na poslednú chvíľu.

Zároveň klub oznamuje médiám, že akreditácie z Fortuna ligy platia aj na Slovnaft Cup.


aktuálne na spartak.sk