Futbalisti Spartaka sa už zajtra predstavia v 2. kole Slovnaft Cupu na ihrisku TJ Jednota Bánová. Obhajca titulu však v súboji s treťoligistom nebude môcť počítať s podporou svojich fanúšikov.

Na základe rozhodnutia Disciplinárnej komisie Slovenského futbalového zväzu má klub za použitie pyrotechniky, s následným prerušením stretnutia, vhodenie plastových pohárov s pivom na hraciu plochu, obliatie hráča, zasiahnutie pomocného asistenta rozhodcu plastovým pohárom s pivom, s opätovným prerušením stretnutia, vhodenie pyrotechniky na plochu, s opätovným prerušením hry, vniknutie divákov na plochu, poškodenie trávnika a zariadenia štadióna počas a po stretnutí finále Slovnaft Cup-u FC Spartak Trnava – MŠK Žilina, uložené ochranné opatrenie, spočívajúce v zákaze, aby si klub objednal vstupenky do sektoru hostí na 2 súťažné stretnutia u súperov v súťaži Slovnaft Cup v súťažnom ročníku 2019/2020.

V Bánovej teda nebude pre fanúšikov otvorený hosťujúci sektor a fanúšikovia nebudú vpustení v dresoch a iných artefaktoch preukazujúcich príslušnosť k Spartaku Trnava. Stretnutie má výkop od 17. hodiny.