V stredu v Červeníku okrem zápasu so Slováckom i fotenie s trofejou či autogramiáda

V stredu v Červeníku okrem zápasu so Slováckom i fotenie s trofejou či autogramiáda

V stredu 27. júna o 17.00 sa v Červeníku zverenci Radoslava Látala v rámci letnej zaberačky predstavia v treťom prípravnom dueli.

Popoludní nastúpia proti 1. FC Slovácko. České mužstvo sa v minulej sezóne umiestnilo so ziskom 31 bodov na dvanástej priečke. Od vypadnutia do druhej ligy ich delil jeden bod. Hráči Michala Kordulu majú za sebou dve previerky. V úvodnej si poradili so Sereďou (2:0) a v druhej zdolali Veselí nad Moravou 13:0.

Červeno-čírni si taktiež zmerali sily s dvomi protivníkmi. S oboma sa rozišli zmierlivo. Najprv bezgólovo s druholigovým Brnom a následne s Jihlavou. V prvom dejstve vyrovnával na konečných 1:1 Erik Jirka.

V stredu si fanúšikovia môžu pozrieť v akcii najnovšiu akvizíciu andelov. V pondelok sa klub z malého Ríma dohodol na ročnom kontrakte s opciou so záložníkom Erikom Grendelom. Naopak, k dispozícii nebude stále Štefan Pekár, ktorý si lieči zranený členok. Po stretnutí s Jihlavou skončil v kádri i Cheick Alan Diarra, ktorého testoval trénersky kolektív. Doktora musí , s menším zranením, navštíviť Vakho Čanturišvili. Viac informácií prinesieme neskôr.

Najnovšou zmenou je odchod Iľju Čeredničenka, ktorý skúša šťastie pod kormidelníkom Jurajom Jarábkom v Zlatých Moravciach. Legionár z Ukrajiny tak s výpravou Spartaka necestoval v utorok ani do Jaslovských Bohuníc. V miestnom kaštieli, resp. na ihriskách, absolvujú spartakovci druhé a zároveň posledné sústredenie v letnej príprave.

Okrem spomínaného zápasu bude k dispozícii majstrovská trofej, ktorú Spartak Trnava získal v uplynulej sezóne po 45 rokoch. Priaznivci sa s ňou môžu odfotografovať. Pred výkopom a cez polčasovú prestávku je pripravená autogramiáda. V priebehu päťnásťminútovej pauzy sa vyžrebuje desať šťastlivcov, ktorí získajú po dve vstupenky na Majstrovstvá Európy Truck race. Pretekári sa postavia na štart od 14.7. do 15.7. na okruhu Slovakia ring. Ku zakúpenému lístku dostane každý žrebovateľné číslo.

Súboj je v Červeníku na programe v stredu od 17.00 hod. Miestne ihrisko hráči Spartaka poznajú veľmi dobre. Budú prakticky na "domácej" pôde.

aktuálne na spartak.sk