Vstupenky na pohárový súboj s DAC a ligový proti Žiline sú dostupné online

Vstupenky na pohárový súboj s DAC a ligový proti Žiline sú dostupné online

Po úvodnom kole nadstavbovej časti na pôde AS Trenčín privítajú andeli v týždni doma Dunajskú Stredu. Následne cez víkend vyzvú obhajcu majstrovskej trofeje - MŠK Žilinu.


V utorok 13.3. privítajú zverenci Nestora El Maestra na Štadióne Antona Malatinského futbalistov Dunajskej Stredy. Po napätom ligovom stretnutí na Žitnom ostrove ich tentoraz spojí Slovnaft Cup. Oba celky dal dokopy štvrťfinálový žreb. Hrá sa na jeden duel. Ak andeli postúpia, semifinále je na programe doma i vonku.

Vstupenky si môžete zabezpečiť už teraz v predstihu online na https://cityarena.maxiticket.sk/zapas-slovnaft-cup... V kamennej pokladni si ich zakúpite v deň stretnutia od 14.00 h až do výkopu. Balíkové lístky a permanentky platia i na Slovenský pohár. Ceny sú rovnaké na duely Fortuna ligy.

Výkop stretnutia je naplánovaný o 17.00 h.


Náročný anglický týždeň ukončia spartakovci 17.3. Na domácom trávniku sa stretnú v druhom kole nadstavby proti žlto-zelenej Žiline. V Trnave uvidia fanúšikovia súboj prvého celku so štvrtým po základnej časti. Futbalisti Adriána Guľu obhajujú vlaňajšiu majstrovskú sezónu.

Lístky sú už dostupné online na https://cityarena.maxiticket.sk/zapas-spartak-msk-... Súboj má v sobotu 17.3. výkop o 15.00 hod.

aktuálne na spartak.sk