Vychádza fotokniha: To my sme El majstri

Vychádza fotokniha: To my sme El majstri

Fotograf a autor Lukáš Grinaj ponúka na zisk majstrovského titulu verejnosti pohľad cez viac ako 600 fotiek. Tie sú doplnené o štatistiky hráčov a ich výpovede.


"Na knihe som začal pracovať približne tri mesiace pred skončením súťaže a veril som, že ju chalani dokončia úspešne. To sa aj stalo a teraz by som rád všetkým pripomenul tento skvelý úspech na mojich fotografiách a priniesol niečo, čo ešte nemá žiadny futbalový klub na Slovensku," hovorí autor Grinaj.

Fanúšikovia Spartaka, knihomoli či nadšenci pekných, športových fotografií si publikáciu môžu predobjednať na webovej stránke www.tomysmeelmajstri.sk. Stojí 17 eur. Tlač sa spustí v pondelok 11.6. Tí, ktorí si ju predobjednajú, dostanú sa k nej medzi prvými, s trojeurovou zľavou. Po vydaní sa cena zvýši na dvadsať eur. Vyjde v náklade 1 000 ks.


„V knihe predstavujem každého hráča a členov realizačného tímu. Hráči majú k dispozícii svoju dvojstranu so sezónnymi štatistikami a vlastnými vyjadreniami. Rovnako sa venujem aj zápasom, ktoré obsahujú štatistiky, fotografie a zhodnotenia od trénerov tímov. Nechýbajú ani fotografie z osláv titulu po zápase s DAC Dunajská Streda, ale aj po poslednom ligovom proti AS Trenčín,“ priblížil Lukáš.

Kniha je špeciálna aj svojou obálkou, ktorej autorom je pôvodom Argentínčan a fanúšik Spartaka Trnava Tomas Castellani. Viac informácií poskytne autor cez e-mail (lukas.grinaj@gmail.com) alebo na tel. čísle 0908 119 104.

aktuálne na spartak.sk