Po riaditeľovi klubu Marekovi Ondrejkovi je druhým mužom, ktorý sa rozhodol odísť z klubových štruktúr.

Do Spartaka Trnava prišiel v januári 2016. Niekoľko rokov pracoval práve pod Ondrejkom na PR oddelení. Od januára tohto roka prebral po ňom mediálne povinnosti. Svoj odchod ohlásil k 30.6.2019.

„Ide o moje vlastné rozhodnutie. Odchádzam v čase, keď klub dosiahol na slovenské pomery absolútne všetko. Čaká ho niečo nové, s čím prichádzajú určité zmeny. Chcem sa úprimne poďakovať všetkým ľuďom, s ktorými som prišiel za tie roky do kontaktu. Medzi nimi špeciálne mojim najbližším kolegom. Bola to úžasná jazda s krásnymi odmenami v podobe majstrovského titulu po 45 rokoch, skupiny Európskej ligy a nakoniec Slovnaft Cup-u. Moje poďakovanie patrí tiež dnes už bývalému klubovému fotografovi Lukášovi Grinajovi, ktorý mi sprostredkoval možnosť pracovať v najfutbalovejšom meste na Slovensku. Vďaku si zaslúžia najmä hráči, členovia realizačného tímu a pracovníci klubu, či už súčasní, ale i bývalí, ktorí boli vždy ochotní a ústretoví. Mohli tak vzniknúť zaujímavé články pre fanúšikov, ktorí zanechali vo mne nezabudnuteľný dojem svojou oddanosťou ku klubovým farbám. Dávali a dávajú ju najavo nielen na domácom štadióne, no aj u súperov. A to veľkolepým spôsobom,“ uviedol 25-ročný rodák z Lazian pri Prievidzi.

Za jeho pôsobenia dokázal klub prosperovať na sociálnych sieťach. Oficiálny účet na Facebooku atakuje dnes hranicu 30 tisíc priaznivcov, Instagramový desaťtisíc. V priebehu rokov vzniklo niekoľko zaujímavých projektov ako napríklad Andelsky podcast či anketa Andel roka. Podieľal sa na ďalších eventoch ako sú Andeli deťom, organizácii domácich zápasov, európskych výjazdov či tlačových konferencií.

„Som vďačný za každú možnosť vyskúšať niečo nové. Fanúšikovia sa vždy tešili a informácie čítali i počúvali. To je pre mňa ako človeka, ktorý sa denne staral o zverejňovanie noviniek, tá najväčšia vďaka. Príjemné bolo sprevádzať krásnym štadiónom ľudí. Vždy odchádzali s úsmevom na tvári. Bodka za mojim pôsobením v klube príde na konci mesiaca v podobe redizajnu webu, prejde tak kompletnou premenou. Budú v ňom najnovšie technologické vychytávky. Ľudia sa tak opäť priblížia o niečo bližšie k svojim obľúbencom a vtiahnu sa do diania. Môjmu nástupcovi želám podobne krásne roky a čo najviac pozitívnych správ, o ktorých bude informovať,“ uzavrel Žember.