FC Spartak Trnava ženy A - NMŠK 1922 Bratislava ženy 0:2 (0:1)
Góly: 1. a 70. Sečková
ŽK: Valentovičová - 80. Horňáková
SPARTAK: Imreová - Eckerová, Valentovičová (88. Augustovičová), Schwarzová, Šulíková, Paveleková (C), Lukačiková, Vargová (90. Baránková), Gajdová (70. Kreutzová), Zošiaková (65. Minarovičová)
Marián Kováčik (tréner žien Spartaka A): "Zápas ovplyvnil gól, ktorý sme obdržali doslovne z úvodného výkopu zápasu. Dievčatami to otriaslo a nedokázali sa dostať do tempa hry. Kazili veľké množstvo prihrávok, zle kombinovali a v súbojoch jeden na jedného si neverili. Postupom času sa to zlepšilo a dievčatá prejavili obrovskú snahu pobiť sa o výsledok, čoho výsledkom boli aj otvorenie našej hry a snahy skórovať. Súper to využil a v druhom polčase si poistil výsledok druhým gólom. Dievčatám nemôžem vytknúť snahu, bojovnosť, bol to jeden z najlepších zápasov tejto ligy ale porazili sme sa vlastnými chybami, ktoré sa na vyššej úrovni nemôžu stávať. Z tohto zápasu som si ja ako tréner, tak aj dievčatá zobrali ponaučenie a verím, že aj napriek prehre nás toto posilní a povzbudí, aby sme sa stali ešte lepšími ako sme doteraz. Súperovi gratulujem k trom bodom."
Poradie: 3. miesto, 36 bodov, skóre 61:7
Najbližší zápas: Sobota 13.5.2017 15:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda ženy - FC Spartak Trnava ženy A

FC Čaka ženy - FC Spartak Trnava ženy B 3:1 (1:0)
Góly: 39. a 59. Gregorová, 65. Boldišová - 48. Práznovská
ŽK: 76. Boldišová (Čaka)
SPARTAK: Bosáková (61. Prokešová) - Šimončičová (46. Jurišová (82. Holcová)), Hesková, Žgančíková, Švajdová, Nádaská, Práznovská, Valentová, Žiaranová, Richnáková, Marková
Igor Švajda (tréner žien Spartaka B): "Do zápasu sme išli s obavou, kedže nám pre zranenia a rôzne povinnosti vypadlo zo základu 7 hráčok. Ale náhradníčky sa zhostili svojich úloh celkom dobre. Škoda, že v zápase, v ktorom mohli zabodovať, si ho prehrali vlastnými chybami a nepremieňaním šancí, ktorých sme mali viac ako domáce. Je dehonestujúce, že zväz v takejto súťaži nominuje len jedného rozhodcu, pretože dievčatá išli do toho naplno, emotívne, s odhodlaním vyhrať a samému je ťažko ustrážiť celý priebeh hry."
Poradie: 9. miesto, 11 bodov, skóre 22:43
Najbližší zápas: Nedeľa 14.5.2017 14:00 FC Spartak Trnava ženy B - ŠK Svätý Jur ženy
FC Spartak Trnava žiačky - FK Slovan Duslo Šaľa 8:1 (4:0)
Góly: 5x Cepková, Bajerová, Trajlínková, Karabová - Ságová
SPARTAK: Prokešová (C) - Hornáčková, Čambalová, Tanečková, Pivarčiová, Bajerová, Baránková, Trajlínková, Cepková, Karabová, Uváčková, Mrázová, Šimalová, Harajová, Krchnáková, Kormúthová, Kolesíková, Táčovská
Pavol Strmenský (tréner žiačok Spartaka): "Súperovi zo Šale sme od začiatku zápasu nedovolili pomyslieť na dobrý výsledok. Celý prvý polčas sa odohrával takmer výlučne na polovici súpera. Darilo sa nám využívať krídelné priestory, boli sme rýchlejší, kombinačne vyspelejší. Po zmene strán a následnom prestriedaní sa hra trošku vyrovnala, ale i s mladšími hráčkami sme súpera prehrávali a zaslúžene sme výrazným rozdielom zvíťazili."
Poradie: 3. miesto, 27 bodov, skóre 88:23
Najbližší zápas: Sobota 13.5.2017 13:00 FK DAC 1904 Dunajská Streda žiačky - FC Spartak Trnava žiačky